Junior Big Data Developer 447 wyświetleń3 aplikacje

Zakres obowiązków

  • Wsparcie klienta w obszarze implementacji hurtowni danych w technologii SAP/Azure/AWS/GCP.
  • Migracje środowisk raportowych na natywne usługi Cloud
  • Wskazane języki programowania: Java, .NET, ABAP
  • Rozwój w obszarze technologii SAP

Oferujemy

  • Praca na pełen etat lub 3/5
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy
  • Umowa zlecenie
  • Fundusz szkoleniowy: języki obce, szkolenia zawodowe
  • Możliwość rozwoju kompetencji zawodowych poprzez udział w kluczowych projektach krajowych i zagranicznych z obszaru SAP i rozwiązań chmurowych z najlepszymi specjalistami
  • Udział w konferencjach branżowych
  • Dostęp do programów m.in. Multisport, ubezpieczenie Medicover, Program grupowego ubezpieczenie na życie
  • Dostęp do platformy  nauki języków obcych
  • Możliwość pracy zdalnej

Wymagania

  1. Znajomość programowania obiektowego np. Java
  2. Znajomość SQL
  3. Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie min. B1
  4. Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem
  5. Znajomość technologii bazodanowych (HANA, MS SQL, Oracle) będzie dodatkowym atutem
  6. Studia na kierunku Informatyka lub pokrewnym (studia magisterskie lub absolwent)
  7. Gotowość do podróży służbowych (do 20%)

Sprawdź jak możesz rozwinąć swoją karierę wspólnie z nami i aplikuj do nas!

Do zobaczenia!

Więcej informacji

  • Ogłoszenie wygasło!
Informacje o firmie
    Liczba ogłoszeń 0
  • Branża IT-Rozwój oprogramowania
  • Wielkość firmy Powyżej 250 pracowników
  • Adres ul. Siedmiogrodzka 9, 01-204 Warszawa
Znajdź nas