Junior C++ Developer 356 wyświetleń9 aplikacji

Cześć!

Szukamy młodych, zmotywowanych osób, dla których ciągła nauka i rozwój jest ważny. Chcemy dać szansę na rozwinięcie skrzydeł w branży IT- nauczymy Cię programowania w C++, wystarczy, że znasz podstawy i jesteś chętny do nauki! Zapewniamy pracę z nowymi technologiami, liczne ścieżki rozwoju, możliwości awansu, atrakcyjne wynagrodzenie i liczny benefity! Sprawdź naszą ofertę i aplikuj!

  • Masz ukończone studia wyższe na kierunku technicznym
  • Znasz język angielski w mowie i piśmie (minimum B2)
  • Posiadasz podstawową wiedzę o tworzeniu aplikacji w C++, a jakość kodu jest dla Ciebie ważna
  • Uważasz, że potrafisz rozwiązywać problemy i zwracasz uwagę na szczegóły,
  • Chcesz się uczyć
  • Lubisz pracę indywidualną jak i zespołową
  • Masz zdolności komunikacyjne i interpersonalne

 Jakie będziesz mieć zadania?

Zespół pracuje nad naszą główną platformą obsługującą rynek ubezpieczeniowy. Tworzymy nowe funkcjonalności biznesowe, a także narzędzia wspierające procesy wewnętrzne.

Do Twoich zadań będzie należeć analiza wymagań (w stałej komunikacji z analitykami), projektowanie, implementacja, testowanie oraz release oprogramowania.
Inne zadanie z jakimi przyjdzie CI się mierzyć, to tworzenie dokumentacji bardziej skomplikowanych partii systemu (zaimplementowanych własnoręcznie), rozwijanie procesów CI, tworzenie narzędzi na potrzeby pracy zespołu.

Oferujemy:

  • Zdobycie pierwszego doświadczenia w zawodzie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie z cyklicznymi podwyżkami
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Liczne możliwości rozwoju i awansu
  • Pracę z nowymi technologiami
  • Liczne benefity
  • Finansowanie szkoleń i kursów

Krótko o nas: działamy w IT w obszarze oprogramowania związanego z ubezpieczeniem. Jesteśmy w tym zdecydowanym Liderem, na rynku działamy od ponad 20 lat. Nasze biuro we Wrocławiu współpracuje z biurami z Anglii, Niemiec, Kanady, Danii oraz RPA.

Czekamy na Twoją aplikację!

Więcej informacji

  • Tylko kandydaci mogą aplikować
Informacje o firmie
    Liczba ogłoszeń 8
  • Branża IT-Rozwój oprogramowania
  • Wielkość firmy Do 250 pracowników
  • Adres Ul. Legnicka 48F; 54-202 Wrocław