Junior C++ Developer 219 wyświetleń7 aplikacji

Cześć!

Jesteśmy liderem wśród dostawców oprogramowania ubezpieczeniowego w Wielkiej Brytanii i Niemczech. Działamy od ponad 20 lat, rozwijając własną platformę internetową i z sukcesem dostarczając innowacyjne rozwiązania. Stanowimy zgrany zespół młodych ludzi – są wśród nas między innymi analitycy, programiści produktów i programiści dokumentów, a także programiści C++ i C# oraz testerzy. Liderów zespołów wyłaniamy spośród własnych pracowników, co daje szerokie możliwości rozwoju także w tym kierunku. Pracownik jest dla nas priorytetem, dlatego chcemy zapewniać jak najlepsze środowisko do rozwoju i samorealizacji. Zapewniamy szkolenia, umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie i liczne benefity.

  • Masz ukończone studia wyższe na kierunku technicznym
  • Znasz język angielski w mowie i piśmie (minimum B2)
  • Posiadasz umiejętność tworzenia aplikacji w C++ i jakość kodu jest dla Ciebie ważna
  • Uważasz, że potrafisz rozwiązywać problemy i zwracasz uwagę na szczegóły,
  • Jesteś gotowy do nauki
  • Lubisz pracę indywidualną, jak i zespołową
  • Masz zdolności komunikacyjne i interpersonalne

Jakie będziesz mieć zadania?

Zespół pracuje nad naszą główną platformą obsługującą rynek ubezpieczeniowy, będziesz więc tworzyć i utrzymywać aplikację. Tworzymy nowe funkcjonalności biznesowe, a także narzędzia wspierające procesy wewnętrzne.

Do Twoich zadań będzie należeć analiza wymagań (w stałej komunikacji z analitykami), projektowanie, implementacja, testowanie oraz release oprogramowania. Może do nich również należeć tworzenie dokumentacji bardziej skomplikowanych partii systemu (zaimplementowanych własnoręcznie), rozwijanie procesów CI, tworzenie narzędzi na potrzeby pracy zespołu (skrypty, niewielkie programy).

Oferujemy:

  • Zdobycie pierwszego doświadczenia zawodowego
  • Liczne ścieżki rozwoju i awansu
  • Podwyżki 3 razy do roku
  • Liczne benefity
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę z nowymi technologiami
  • Finansowanie szkoleń i kursów

Czekamy na Twoją aplikację!

Więcej informacji

  • Ogłoszenie wygasło!
Informacje o firmie
    Liczba ogłoszeń 0
  • Branża IT-Rozwój oprogramowania
  • Wielkość firmy Do 250 pracowników
  • Adres Ul. Legnicka 48F; 54-202 Wrocław