Junior C# Developer 309 wyświetleń1 aplikacja

JUNIOR C# DEVELOPER

Cześć!

Poszukujemy osób, które chcą pracować i rozwijać się jako Programista C#.

Mamy zwinne metodyki pracy, a najważniejsze w pracy dla nas to zespół, a wspólna praca oparta jest na partnerstwie, zaufaniu i wzajemnym wsparciu.

Nawet jeśli nie masz komercyjnego doświadczenia, ale C# jest czymś co czujesz, to aplikuj do nas. Stawiamy na umiejętności i chęć nauki, a nie na doświadczenie!

Nauczymy Ciebie logiki biznesowej, poznasz świat usług komercyjnych, a Twoja wiedza programistyczna znacznie się pogłębi.

Z nami nie staniesz w miejscu, mamy doświadczenie w rozwijaniu talentów!

Krótko o nas: działamy w IT w obszarze oprogramowania związanego z ubezpieczeniem. Jesteśmy w tym zdecydowanym Liderem, na rynku działamy od ponad 20 lat. Nasze biuro we Wrocławiu współpracuje z biurami z Anglii, Niemiec, Kanady, Danii oraz RPA.

Kogo szukamy: wszystkich, którzy wiedzą że IT i C# jest dla nich lub chcą spróbować swoich sił w tej branży. Nauczymy Ciebie wszystkiego!

Wymagamy:

  • ukończonych studiów wyższych (nie dalej niż 2 lata temu)
  • znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie (minimum B2)
  • doświadczenia w tworzeniu aplikacji C#
  • znajomości OOP
  • znajomości Unit Testing

Cenimy osoby, które:

  • mają świetną organizację pracy, a wielozadaniowość nie sprawia im kłopotu,
  • zwracają uwagę na szczegóły,
  • lubią zadania indywidualne jak i zespołowe,
  • lubią innych ludzi.

Opis zespołu:

Zespół pracuje jednocześnie nad kilkoma projektami, a najważniejsze z nich to
rozwój modułów naszej głównej platformy SaaS oraz narzędzi automatyzujących pracę Biznes Analityków.

Oferujemy:

  • Naukę programowania i poznania biznesu IT
  • Możliwość zmiany ścieżki kariery
  • Trzykrotne podwyżki w ciągu roku w oparciu o feedback
  • Różnorodne projekty
  • Finansowane szkolenia i warsztaty
  • Aktywności integracyjne
  • Umowę o pracę
  • Hybrydowy model zatrudnienia

Czekamy na Twoją aplikację!

Więcej informacji

  • Tylko kandydaci mogą aplikować
Informacje o firmie
    Liczba ogłoszeń 8
  • Branża IT-Rozwój oprogramowania
  • Wielkość firmy Do 250 pracowników
  • Adres Ul. Legnicka 48F; 54-202 Wrocław