Junior C#/ERP Developer 130 wyświetleń

Firma z branży Automotive, lider w dziedzinie robotyki w Europie z ugruntowaną pozycją na rynku międzynarodowym podpartą wieloletnim doświadczeniem w zakresie robotyki i automatyki przemysłowej.

W związku z dalszym rozwojem, poszukujemy do naszych oddziałów kandydatów na stanowisko:

Junior C#/ERP Developer

Miejsce pracy: Wrocław, Szczecin

Zakres obowiązków

  1. Tworzenie nowych oraz rozwój istniejących aplikacji
  2. Rozwój systemu ERP (Mircosoft Dynmics NAV),
  3. Udział w analizach, testach oraz wdrożeniach wytworzonego oprogramowania,
  4. Czytanie i sporządzanie dokumentacji technicznej oprogramowania.

Oferujemy

  1. Uczestnictwo w realizacji międzynarodowych projektów dla renomowanych Klientów
  2. Pracę w modelu hybrydowym (po okresie wdrożenia możliwość pracy zdalnej),
  3. Elastyczne godziny pracy,
  4. Dofinansowanie do karty Multisport, prywatnej opieki medycznej i ubezpieczenia grupowego,
  5. Pracę w młodym zespole o płaskiej strukturze,
  6. Możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji,
  7. Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od poziomu wiedzy UoP (3000 netto 4000 netto).

Wymagania

  1. · Znajomość zagadnień programowania obiektowego i podstawowych wzorców projektowych,
  2. Znajomość języka C#,
  3. · Znajomość Microsoft .NET Framework 4.8 lub .NET 5.
  4. · Znajomość relacyjnych baz danych i systemu kontroli wersji np. Git,
  5. · Znajomość języka angielskiego w stopniu co najmniej komunikatywnym,
  6. · Mile widziane studia techniczne (informatyka).

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji z dopiskiem na jakie stanowisko i lokalizację

Zastrzegamy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Więcej informacji

  • Ogłoszenie wygasło!