Junior Chemist 237 wyświetleń1 aplikacja

O nas:
Apeiron Synthesis to spółka zajmująca się opracowywaniem i produkcją katalizatorów
metaloorganicznych (w tym rutenowych katalizatorów do reakcji metatezy olefin), które znajdują
zastosowanie w produkcji farmaceutyków, związków zapachowych oraz zaawansowanych materiałów.
Miejsce pracy: Wrocław
Region: dolnośląskie

Opis stanowiska:
● prowadzenie syntez organicznych w reaktorach o pojemności 10-250L
● obsługa urządzeń i aparatury dla potrzeb syntez
● optymalizacja i skalowanie procesów chemicznych od skali laboratoryjnej do półtechnicznej
● praca w skali laboratoryjnej i półtechnicznej
● interpretacja, analiza i raportowanie otrzymanych wyników

Wymagania:
● ukończone studia I i II stopnia na kierunku: chemia organiczna lub pokrewne
● umiejętność pracy w zespole, zaangażowanie
● praktyczne doświadczenie w syntezie organicznej
● znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodne czytanie literatury, publikacji oraz
patentów
● gotowość do pracy w systemie II zmianowym
● umiejętność szybkiego uczenia się i adaptacji w nowym środowisku.

Mile widziane
● udokumentowane doświadczenie przemysłowe w branży chemicznej (praktyki, staże)
● udokumentowany dorobek w postaci publikacji w czasopismach naukowych
● chęć pokazania swoich umiejętności, pomysłowość, pracowitość
● uprawnienia SEP
● umiejętność pracy w środowisku ATEX

Oferujemy:
● pracę w doświadczonym i wysoce wyspecjalizowanym zespole
● udział w ambitnych projektach
● przyjazną atmosferę pracy
● uczestnictwo w szkoleniach

Więcej informacji

  • Tylko kandydaci mogą aplikować
Informacje o firmie
Znajdź nas