Junior Consultant DEVOPS 225 wyświetleń1 aplikacja

Opis stanowiska

Do  oddziału firmy we Wrocławiu (zespół SAP BASIS) poszukujemy studentów lat 3-5 kierunków informatycznych. Kandydat powinien posiadać przekrojową wiedzę IT – od warstwy sprzętowej do aplikacji.

Oferujemy

  • Praca na pełen etat lub 3/5
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy
  • Umowa zlecenie
  • Fundusz szkoleniowy: języki obce, szkolenia zawodowe
  • Możliwość rozwoju kompetencji zawodowych poprzez udział w kluczowych projektach krajowych
    i zagranicznych z obszaru SAP i rozwiązań chmurowych z najlepszymi specjalistami
  • Udział w konferencjach branżowych
  • Dostęp do programów m.in. Multisport, ubezpieczenie Medicover, Program grupowego ubezpieczenie na życie
  • Dostęp do platformy  nauki języków obcych
  • Możliwość pracy zdalnej

Wymagania

  1. Zainteresowanie tematyką Cloud Infrastructure
  2. Znajomość podstaw rozwiązań Cloud: IaaS, PaaS na platformach Azure, AWS, GCP
  3. Znajomość podstaw administracji systemami Linux/Windows
  4. Znajomość podstaw administracji procesów zarządzania systemami rozproszonymi
  5. Znajomość narzędzi sieciowych Linux oraz umiejętność pisania skryptów bash/python
  6. Znajomość zagadnień sieci komputerowych
  7. Dobra znajomości języka angielskiego na poziomie min. B1
  8. Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem
  9. Zaangażowanie w powierzone zadania
  10. Umiejętność logicznego myślenia
  11. Umiejętność analizowania i rozwiązywania problemów
  12. Umiejętność samodzielnego uczenia się
  13. Skrupulatność, zwracanie uwagi na szczegóły

Sprawdź jak możesz rozwinąć swoją karierę wspólnie z nami i aplikuj do nas!

Do zobaczenia!

Więcej informacji

  • Tylko kandydaci mogą aplikować
Informacje o firmie
    Liczba ogłoszeń 8
  • Branża IT-Rozwój oprogramowania
  • Wielkość firmy Powyżej 250 pracowników
  • Adres ul. Siedmiogrodzka 9, 01-204 Warszawa
Znajdź nas