Junior Data Manager 30 wyświetleń

Zakres obowiązków

  • bieżące zarządzanie bazami danych medycznych oraz aktualizacja i weryfikacja danych
  • współpraca z ośrodkami onkologii dziecięcej w obszarze pozyskiwania i zbierania danych
  • wsparcie przy analizie danych statystycznych
  • przygotowywanie zapytań do baz danych oraz raportów na podstawie informacji z baz danych

Oferujemy

  • pracę w dużej fundacji z trzydziestoletnim doświadczeniem w obszarze onkologii dziecięcej
  • udział w ogólnopolskim projekcie bazodanowym realizowanym w ponadregionalnym Centrum Onkologii Dziecięcej „Przylądek Nadziei” we Wrocławiu
  • możliwości rozwoju w zakresie baz danych i analizy danych medycznych (szkolenia krajowe
    i międzynarodowe)
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas nieokreślony
  • profesjonalne oraz przyjazne środowisko pracy

Wymagania

  1. preferowane wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów na kierunku ścisłym (matematyka / statystyka / informatyka / metody ilościowe / biotechnologia)
  2. znajomość języka angielskiego na poziomie średnio zaawansowanym (B2)
  3. bardzo dobra i poparta praktyką znajomość programu MS Excel
  4. mile widziana znajomość programu MS Access i umiejętność pracy analitycznej z relacyjnymi bazami danych (tworzenie kwerend, formularzy, raportów)
  5. zdolności analityczne i umiejętność wyciągania wniosków na podstawie danych
  6. zainteresowanie tematyką analizy danych i metodami statystycznymi
  7. mile widziane doświadczenie w pracy z pakietami statystycznymi (Statistica / SAS / Stata / R itp.)

Więcej informacji

  • Tylko kandydaci mogą aplikować
Informacje o firmie
    Liczba ogłoszeń 1
  • Branża Organizacje pozarządowe
  • Wielkość firmy Do 50 pracowników
  • Adres 53-111 Wrocław ul. Ślężna 114s/1
Znajdź nas