Junior Full-Stack Developer 91 wyświetleń1 aplikacja

Jesteśmy zespołem, który współpracuje z prężnie rozwijającymi się firmami z branży zarówno dystrybucyjnych jak i produkcyjnych. Naszymi produktami są między innymi dedykowane systemy do zarządzania łańcuchem dostaw czy też serwisy B2B o zasięgu międzynarodowym. Projektujemy rozwiązania wychodzące naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów. Chcesz mieć realny wkład w projektowanie i wdrażanie rozwiązań u naszych klientów? Posiadasz umiejętności analitycznego myślenia? Lubisz wyzwania, a komunikacja nie sprawia Ci problemów? Dołącz do Sente jako:  Junior Full-Stack Developer!

Poszukujemy właśnie Ciebie, jeśli:
  • ukończyłeś studia na kierunku informatycznym lub pokrewnym,
  • znasz SQL i chcesz poszerzać swoją wiedzę w tym zakresie,
  • posługujesz się językiem PHP,
  • masz wiedzę i umiejętności z zakresu JQuery,
  • posługujesz się technologią AJAX oraz środowiskiem Linux,
  • umiesz angielski w stopniu pozwalającym na swobodne poruszanie się po dokumentacji.
Mile widziane przez nas będą:
  • doświadczenie w zespołowej pracy nad wspólnym kodem,
  • znajomość frameworka Symfony.
Twoimi zadaniami będą:
  • praca w metodyce Scrum i Kanban,
  • realizacja nowych funkcjonalności oraz rozwijanie już istniejących w PHP,
  • integracja platformy z bazą danych i praca w PostreSQL,
  • współpraca z zespołem programistów i testerów podczas tworzenia systemu,
  • kontakt z klientem za pośrednictwem Jira,
  • tworzenie wysokiej jakości kodu zgodnie z wytycznymi.
Możemy Ci zaoferować:
  • udział w ciekawym projekcie wykorzystującym zwinne metodyki pracy,
  • opiekę mentora w pierwszych miesiącach pracy oraz dedykowany opiekun po stronie zespołu HR,
  • przejrzysty proces wdrożenia (zawierający program szkoleń zarówno z obszarów miękkich i biznesowych, jak i technologii) i wsparcie całego zespołu,
  • elastyczne godziny pracy,
  • możliwość pracy zdalnej,
  • zatrudnienie w oparciu o preferowaną przez Ciebie umowę,
  • pakiet Benefitów: system kafeteryjny (m.in. karta Multisport, prywatna opieka medyczna), dofinansowanie do nauki języków obcych.

Więcej informacji

  • Tylko kandydaci mogą aplikować
Informacje o firmie
    Liczba ogłoszeń 5
  • Branża IT-Rozwój oprogramowania
  • Wielkość firmy Do 250 pracowników
  • Adres Legnicka, 54-203, Wrocław
Znajdź nas