Junior IT Support Specialist 121 wyświetleń4 aplikacje

Zakres obowiązków

Jesteśmy software house’m z siedzibą we Wrocławiu i oddziałem w Białymstoku. Tworzymy dedykowane rozwiązania IT dla klientów z całego świata, w których wykorzystujemy najnowsze narzędzia oraz technologie informatyczne. Pracujemy w oparciu o Scrum, a nasza ekipa to >80 kreatywnych pasjonatów IT, nastawionych na rozwój i ciągłe doskonalenie swoich umiejętności.

Do naszego biura we Wrocławiu szukamy otwartej, komunikatywnej, zaangażowanej osoby, obeznanej z nowymi technologiami i chętnej do dalszej nauki, która będzie wspierać pracowników we wszelkich kwestiach związanych z użytkowaniem sprzętu, oprogramowania czy systemów operacyjnych.
Współpracę planujemy rozpocząć od niepełnego wymiaru etatu (½), z opcją zwiększenia w przyszłości na full-time. Możliwa jest praca częściowo zdalna. Mile widziani są studenci kierunków technicznych.

Oferujemy

  • pracę w zgranym zespole i luźnej atmosferze
  • możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia, nowych umiejętności i dalszego rozwoju
  • elastyczne godziny pracy, możliwość częściowej pracy zdalnej
  • ½ etatu na początek z opcją późniejszego przejścia na full-time
  • biuro w centrum Wrocławia ze strefą chill-out, pyszną kawą, świeżymi owocami i przekąskami

Wymagania

  • umiejętność instalacji oprogramowania i systemów operacyjnych Windows i Linux
  • znajomość sieci komputerowych i zagadnień sieciowych związanych z protokołem TCP/IP (usługi sieciowe, adresacja IP)
  • wiedza techniczna umożliwiająca identyfikację i rozwiązywanie problemów związanych z oprogramowaniem, sprzętem i sieciami komputerowymi
  • dobra znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na czytanie dokumentacji technicznej oraz podstawową komunikację (min. B1)
  • łatwość w przyswajaniu wiedzy i chęć do nauki
  • umiejętność organizowania własnej pracy oraz zaangażowanie
  • doskonała komunikacja, otwartość, cierpliwość i wysoka kultura osobista

Mile widziane

  • znajomość zagadnień z zakresu administrowania systemami, serwerami i sieciami
  • znajomość problematyki bezpieczeństwa sieci i systemów
  • zainteresowanie nowymi technologiami i trendami IT
  • gotowość do wsparcia w różnych obszarach funkcjonowania biura

Więcej informacji

  • Tylko kandydaci mogą aplikować