Junior Java Developer 90 wyświetleń

Cześć!

Interesujesz się JAVA i chciałbyś rozwijać się w tym kierunku? Szukasz pracy, gdzie ktoś doceni Twoje umiejętności? Brak CI doświadczenia zawodowego?

Trafiłeś idealnie, aplikuj do nas!

Wymagamy:

  • Ukończyłeś studia wyższe na kierunku technicznym
  • Dobrze znasz język angielski w mowie i piśmie (min. B2)
  • Jesteś zaznajomiony z podstawami obiektowego języka programowania (idealnie języka JAVA)

Poszukujemy osób, które mają:

  • Pozytywne podejścia do życia
  • Umiejętnosć pracy zespołowej
  • Chęć do nauki.

Mile widzane:

  • Znajomość wzorców projektowych, SOLID’a, clean code’u
  • Wiedza o technologiach i frameworkach, które wykorzystujemy: Java 8+, Spring, obiektowe bazy danych i Hibernate, Maven lub Gradle, Git lub inny system kontroli wersji
  • Wiedza o narzędziach, z których korzystamy: IntelliJ (Ultimate Edition) oraz produkty firmy Atlassian: JIRA, Confluence, Bamboo
  • Wiedza jak testować kod, czym jest TDD
  • Wiedza czym są metodyki zwinne (agile), a najlepiej czym jest Scrum
  • Doświadczenie w pracy z Mac OS

Jakie będziesz mieć zadania?

Będziesz pracować w jednym z międzynarodowych zespołów dostarczających wymagania dla naszych klientów. Zadania obejmują zarówno pracę z nowym kodem jak i z utrzymaniem istniejącego.

Kto Ci pomoże?

Doświadczeni programiści będą Ci pomagać Ci we wdrożeniu do efektywnej dostawy.

Wszyscy, którzy pracują w polskim oddziale firmy ICE, na każdym etapie są chętne do pomocy i do rozwiązywania napotykanych problemów. Lubimy się dzielić wiedzą i zdobyć nową każdego dnia :).

Oferujemy:

  • Prace z nowymi technologiami
  • Naukę programowania i poznania biznesu IT
  • Możliwość zmiany ścieżki kariery
  • Trzykrotne podwyżki w ciągu roku w oparciu o feedback
  • Różnorodne projekty
  • Finansowane szkolenia i warsztaty
  • Aktywności integracyjne
  • Umowę o pracę
  • Hybrydowy model zatrudnienia
  • Liczne benefity

Czekamy na Twoją aplikację!

Więcej informacji

  • Tylko kandydaci mogą aplikować
Informacje o firmie
    Liczba ogłoszeń 7
  • Branża IT-Rozwój oprogramowania
  • Wielkość firmy Do 250 pracowników
  • Adres Ul. Legnicka 48F; 54-202 Wrocław