Junior Java Developer with German (entry-level) 43 wyświetlenia

Od ponad 16 lat specjalizujemy się w tworzeniu i dostarczaniu najwyższej klasy dedykowanego oprogramowania. W ciągu naszej historii ukończyliśmy 475 różnorodnych projektów z wielu branż dla ponad 60 klientów z całej Europy. Zdajemy sobie sprawę, że wspólny sukces musi opierać się na wzajemnym zaufaniu, dlatego naszymi głównymi atutami są wiarygodność i profesjonalizm. W VM.PL dbamy o bliskie relacje nie tylko z naszymi klientami, lecz również wewnątrz firmy. Dążymy do tego, aby nasi pracownicy byli zadowoleni z pracy i chcieli zostać z nami jak najdłużej. Dzięki naszym staraniom udaje nam się utrzymać dotychczasową niską rotację pracowników na poziomie 5%.

Aktualnie w VM.PL Software House poszukujemy osoby na stanowisko Junior Java Developer ze znajomością języka niemieckiego. Chcemy dać szansę młodym, utalentowanym developerom, którzy stawiają swoje pierwsze kroki w IT. Nie wymagamy od Ciebie dużego doświadczenia. Zależy nam przede wszystkim na podstawowej wiedzy dot. programowania Java i znajomości baz danych SQL. Dołączając do nas będziesz mieć możliwość pracy w projekcie dla niemieckiego klienta, gdzie pod okiem doświadczonych programistów, będziesz mógł/mogła rozwinąć swoje umiejętności i zdobyć cenne pierwsze doświadczenie. Jesteśmy otwarci na kandydatów, którzy dopiero wkraczają na swoją ścieżkę zawodową, jak i tych, którzy myślą o przebranżowieniu się w kierunku Java Developera – kluczowa jest jednak znajomość języka niemieckiego (min. B1+).

Informacje o projekcie:
Twoim głównym zadaniem będzie udział w przepisaniu funkcjonalności i mechanizmów w bardzo dużym systemie ERP. Klient posługuje się własnym customowym frameworkiem, z którym zostaniesz zapoznany/a podczas wdrożenia i szkoleń. Znajomość języka niemieckiego znacząco ułatwi Ci pracę w zespole i pozwoli lepiej zapoznać się z aplikacją. Jest to projekt długofalowy.

Podstawowe informacje:
 • Lokalizacja: Wrocław lub zdalnie
 • Forma zatrudnienia: UZ lub UoP
 • Czas pracy: możliwa praca w pełnym lub niepełnym wymiarze
 • Godziny pracy: elastyczne
 • Benefity: Multisport, Luxmed, ubezpieczenie NNW, lekcje EN i DE, budżet szkoleniowy, imprezy, meetupy, prezenty świąteczne, firmowa łódka 😉
Wymagania
 • Ukończony kurs programowania w Java lub student Informatyki i kierunków pokrewnych (od 2. roku wzwyż)
 • Znajomość języka niemieckiego min. B1+
 • Znajomość podstaw programowania (Java) i baz danych (SQL)
Nice to have:
 • Eclipse, Git
 • Front-end: JavaScript, TypeScript, Angular
Etapy procesu rekrutacyjnego:
1. Rozmowa HR-owa i weryfikacja językowa (telefonicznie)
2. Podstawowa weryfikacja techniczna (online)
3. Spotkanie z Project Managerem lub Head of Delivery VM.PL

Start pracy! 🙂

Więcej informacji

 • Tylko kandydaci mogą aplikować
Udostępnij to ogłoszenie
Informacje o firmie
Znajdź nas