Junior Media Planner 139 wyświetleń

Junior Media Planner (umysł ścisły, bez doświadczenia)

Miejsce pracy: Warszawa

Lubisz nieszablonowe zadania?
Czujesz, że masz w sobie osobowość lidera?
Skończyłeś studia techniczne, a praca w Twojej branży wcale Cię nie kręci?

Dołącz do nas i zostań Media Plannerem, nie oczekujemy od Ciebie doświadczenia 🙂 Czym będziesz się zajmować?
Będziesz odpowiedzialny za prowadzenie kampanii reklamowych w Internecie tj.:
– negocjacje, tworzenie i zarządzanie materiałami reklamowymi przy współpracy z zespołem kreatywnym
– nieustanną optymalizację kampanii
– raportowanie wyników

Jakie są nasze oczekiwania?
– wykształcenie ścisłe
– umiesz przekonywać ludzi do swoich racji
– jesteś ambitny
– naprawdę ambitny (punkt w życiu, w którym teraz jesteś zawdzięczasz sobie)
– masz analityczny umysł, lubisz tabelki
– angielski B2 (w mowie i piśmie)

Co my oferujemy w zamian?
– współpracę partnerską (nie będziemy patrzeć ci na ręce)
– umowę o pracę i realną premię, która uzależniona jest od osiąganych wyników

Jak wygląda praca u nas?
Zaczynamy od przeprowadzenia szkolenia, podczas którego pokażemy Ci wszystko, co jest niezbędne do rozpoczęcia pracy. Po okresie próbnym zaczniesz pracować na swój wynik i premię. Podczas pracy z pewnością napotkasz różne problemy i wyzwania, większe i mniejsze. Poradzisz sobie z nimi przy pomocy Google’a. A jak nie to poradzisz sobie w inny sposób. Bo potrafisz. Bo jesteś ogarnięty.

Więcej informacji

  • Tylko kandydaci mogą aplikować