Junior/Mid ABAP Developer 90 wyświetleń

Zakres obowiązków

Jako konsultant SAP ABAP będziesz tworzyć rozwiązania programistyczne dla klientów w obszarze SAP ECC i S/4HANA. Twoimi głównymi zadaniami będą takie prace jak:

  • zaprojektowanie rozwiązania oraz jego implementacja,
  • oszacowanie pracochłonności,
  • dokumentowanie prac zgodnie ze standardami firmy.

Dodatkowo będziesz mieć udział w rozwoju firmy, realizując zadania polegające np. na wspieraniu pracowników z mniejszym doświadczeniem.

 Nasze wymagania:

  • Minimum roczne doświadczenie w pracy projektowej jako Developer ABAP,
  • dobra znajomość języka programowania ABAP w tym ABAP OO,
  • dobra znajomość jednej z technologii: EDI/ALE, Web Services, PI, Workflow, BW,
  • Podstawowa znajomość  minimum jednego z obszarów (FI, CO, MM, SD, PP, QM, WM),
  • Mile widziana znajomość technologii SAP HANA,
  • Wyższe wykształcenie lub 4-5 rok studiów,
  • Dobra znajomość języka angielskiego (niemiecki będzie dodatkowym atutem).

Co oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie i rozwój zawodowy.
  • Atrakcyjne warunki finansowe.
  • Pakiet socjalny (multisport, ubezpieczenie).
  • Szkolenia  (językowe).
  • Przyjazną i niekorporacyjną atmosferę w zespole.

Więcej informacji

  • Ogłoszenie wygasło!
Informacje o firmie
Znajdź nas