Junior Perl Developer 86 wyświetleń

NoMachine to firma Network Computing Company, której produkty radykalnie upraszczają zdalną łączność zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firm. Dostarczamy aplikacje i komputery stacjonarne każdemu użytkownikowi w dowolnej sieci. Wielokrotnie nagradzana wydajność oprogramowania i narzędzia do zarządzania klasy korporacyjnej sprawiają, że jest to kompletny zdalny dostęp i hostowane rozwiązanie desktopowe dla każdej organizacji.

Stanowisko: Junior Perl Developer

Miejsce pracy: Wrocław, Plac Solny (obecnie zdalnie, po pandemii hybrydowo)

Opis stanowiska:
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie częścią zespołu pracującego nad rozwojem NoMachine NX, najwydajniejszego oprogramowania do zdalnego dostępu.

Wymagania:
  • znajomość Perl
Mile widziane:
  • znajomość C/C++
  • znajomość Linuxa
  • znajomość Basha
Oferujemy:
  • pracę w międzynarodowym zespole nad rozwijającym się oprogramowaniem wykorzystywanym przez firmy z listy Fortune Global 500
  • biuro w ścisłym centrum Wrocławia, Plac Solny (taras z leżakami, chillroom z PS4, xBoxem i piłkarzykamiem + czas na mecze)
  • umowę B2B lub UZ, wynagrodzenie w przedziale 3000 – 6000 zł netto/msc
  • swobodną i luźną atmosferę, płaską strukturę, wpływ na swoją rolę i rozwiązania w firmie
  • pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, karta Multisport, język angielski online)

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli w CV: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez NoMachine Poland spółka z o.o. z siedzibą we Wrocławiu.”

Więcej informacji

  • Tylko kandydaci mogą aplikować
Informacje o firmie