Junior Product Manager (Power Tools) 112 wyświetleń

Zakres obowiązków

  • koordynowanie podległym portfelem produktów (dostępność, jakość, eliminacja wad, optymalizacja kosztów wytworzenia, opakowanie i etykieta, zakładanie indeksów);
  • udział w projektach wdrażania nowych wyrobów do oferty;
  • raportowanie przepływu projektów New Product Development (NPD Produkcyjne, Innowacyjne i Zakupowe);
  • zarządzanie kompletem danych opisujących produkty;
  • optymalizacja poziomu zapasu produktu;
  • merytoryczne wsparcie procesu reklamacyjnego;
  • weryfikacja raportów wysyłki towarów od dostawców;
  • udział w projektach rozwojowych;
  • dbałość o wizerunek firmy, tworzenie standardów pracy.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się organizacji;
  • pracę na samodzielnym stanowisku z możliwością realizowania własnych pomysłów oraz wpływania na politykę produktową firmy;
  • udział w ciekawych projektach w prężnym zespole;
  • szkolenia dostosowane do indywidualnych potrzeb pracownika;
  • codzienne wyzwania wspierające rozwój zawodowy;
  • atmosferę pracy opartą na otwartej komunikacji i wzajemnym szacunku;
  • prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do posiłków;
  • wspólne uczestniczenie w akcjach sportowych – piłka nożna, koszykówka, biegi długodystansowe, rajdy rowerowe.

Wymagania

  1. preferowane wykształcenie wyższe (techniczne) lub w trakcie studiów;
  2. zamiłowanie do narzędzi będzie dodatkowym atutem;
  3. znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację (min. B1);
  4. zaawansowana znajomość pakietu MS Office (przede wszystkim Excel);
  5. dobra organizacja pracy, umiejętność efektywnego działania pod presją czasu;
  6. kreatywne podejście do rozwiązywania codziennych zadań;
  7. nastawienie na realizację wyznaczonych celów;
  8. prawo jazdy kategorii B.

Więcej informacji

  • Ogłoszenie wygasło!
Informacje o firmie
    Liczba ogłoszeń 0
  • Branża Budownictwo, Produkcja
  • Wielkość firmy Powyżej 250 pracowników
  • Adres ul. Kwidzyńska 6 Wrocław
Znajdź nas