Junior Project Manager 142 wyświetlenia3 aplikacje

Myślisz o tym, aby zacząć swoją przygodę z IT? Dołącz do naszego programu stażowego ALM Academy i zdobądź doświadczenie w pracy nad projektami. Dzięki ALM Academy poszerzysz swoją wiedzę, rozwiniesz posiadane umiejętności, zdobędziesz kolejne, oraz nabierzesz praktycznego doświadczenia związanego z pracą Project Managera.

ALM Academy to również sposób na nadrobienie zaległości w zdobywaniu wiedzy i niezbędnych technik używanych w wykonywanych przez nas projektach. Do dyspozycji masz platformy e-learningowe, wewnętrzną biblioteczkę branżową, i przede wszystkim wsparcie doświadczonych mentorów.

Dołącz do nas i poznaj pracę w IT od środka.

Nasze wymagania:

  • Podstawowa znajomość zagadnień z obszaru zarządzania projektami oraz metodyk Agile
  • Zdolność analitycznego myślenia oraz aktywnego rozwiązywania problemów
  • Wysoka komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (B2)
  • Status studenta lub absolwenta kierunków technicznych/informatycznych

Zadania na tym stanowisku:

  • Zarządzanie procesem dostarczenia projektu oraz całym cyklem jego życia
  • Definiowanie zadań do wykonania w ramach projektu
  • Mierzenie postępów oraz monitorowanie zadań projektowych
  • Zarządzanie zmianami i analizowanie ich wpływu na projekt
  • Raportowanie i prezentowanie postępów/zmian w projekcie
  • Współpraca z programistami (backend, frontend, mobile)Projektowanie i tworzenie dedykowanego oprogramowania na podstawie analizy procesów biznesowych
  • Ścisła współpraca

 Benefity:

  • Dowolna forma zatrudnienia i elastyczny czas pracy
  • Prywatna opieka medyczna
  • Dofinansowanie zajęć sportowych (karta MultiSport)
  • Ubezpieczenie na życie
  • Brak dress code’u
  • Dostęp do najnowszych technologii
  • Możliwość budowania swojej ścieżki rozwoju w dynamicznie rozwijającej się firmie z pozostałymi członkami zespołu

Więcej informacji

  • Tylko kandydaci mogą aplikować
Informacje o firmie
Znajdź nas