Junior Project Support Officer 249 wyświetleń3 aplikacje

Spółka Esperotia Energy Investments powstała w celu realizowania projektów inwestycyjnych z obszaru Odnawialnych Źródeł Energii, ze szczególnym uwzględnieniem projektów rozwijających rynek instalacji biogazowych (i nie tylko) na terenie Polski oraz EU.

Zakres obowiązków

  • nadzór nad realizacją projektów/zadań w zakresie realizowanych przedsięwzięć  branży energetyki odnawialnej/konwencjonalnej;
  • nadzór nad dokumentacją formalno-prawną oraz techniczną;
  • pomoc przy planowaniu i tworzeniu harmonogramów/budżetów projektów;
  • pozyskiwanie i utrzymywanie długotrwałych relacji biznesowych;
  • zarządzanie przepływem informacji w środowisku firmowym;
  • wsparcie Managera oraz Dyrektora w codziennych pracach .

Oferujemy

  • współpracę w realizacji atrakcyjnych i rozwojowych projektów;
  • możliwość zdobycia dodatkowej wiedzy i doświadczenia w branży inżynieryjnej / zarzadzaniu;
  • pracę stacjonarną w biurze we Wrocławiu – niepełny wymiar godzin (do ustalenia);
  • praktykę/staż  z możliwością późniejszego zatrudnienia ;

Wymagania

  • zaangażowanie i chęć uczenia się w ramach powierzonych zadań;
  • sumienność i staranność w ramach powierzonych zadań;
  • wiedza techniczna z obszaru energetyki / inżynierii środowiska / budownictwa;
  • mile widziana szeroko pojęta wiedza na temat przepisów prawa polskiego w obrębie inżynierii;
  • mile widziane doświadczenie w zarządzaniu projektami;
  • znajomość języka angielskiego;
  • biegła znajomość pakietu MS Office.

Prosimy o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli:

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez EEI1 sp. z o.o. na potrzeby procesu rekrutacyjnego.”

Więcej informacji

  • Tylko kandydaci mogą aplikować
Informacje o firmie