Junior SAP Consultant 312 wyświetleń3 aplikacje

Opis stanowiska

Do  oddziału firmy we Wrocławiu (zespół SAP) poszukujemy studentów lat 3-5 kierunków informatycznych. Kandydat powinien posiadać przekrojową wiedzę IT – od warstwy sprzętowej do aplikacji.

Oferujemy

  • Praca na pełen etat lub 3/5
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy
  • Umowa zlecenie
  • Fundusz szkoleniowy: języki obce, szkolenia zawodowe
  • Możliwość rozwoju kompetencji zawodowych poprzez udział w kluczowych projektach krajowych
    i zagranicznych z obszaru SAP i rozwiązań chmurowych z najlepszymi specjalistami
  • Udział w konferencjach branżowych
  • Dostęp do programów m.in. Multisport, ubezpieczenie Medicover, Program grupowego ubezpieczenie na życie
  • Dostęp do platformy  nauki języków obcych
  • Możliwość pracy zdalnej

Wymagania

    • Dobra znajomości języka angielskiego na poziomie min. B1
    • Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem
    • Znajomość SQL
    • Znajomość podstaw programowania obiektowego
    • Znajomość podstaw administracji systemami Linux/Windows
    • Umiejętności w obszarze Cloud IaaS, PaaS będzie dodatkowym atutem
    • Zaangażowanie w powierzone zadania
    • Umiejętność logicznego myślenia
    • Umiejętność analizowania i rozwiązywania problemów
    • Umiejętność samodzielnego uczenia się
    • Skrupulatność, zwracania uwagi na szczegóły

Sprawdź jak możesz rozwinąć swoją karierę wspólnie z nami i aplikuj do nas!

Do zobaczenia!

Więcej informacji

  • Tylko kandydaci mogą aplikować
Informacje o firmie
    Liczba ogłoszeń 8
  • Branża IT-Rozwój oprogramowania
  • Wielkość firmy Powyżej 250 pracowników
  • Adres ul. Siedmiogrodzka 9, 01-204 Warszawa
Znajdź nas