Junior Software Developer – Frontend 375 wyświetleń6 aplikacji

Cześć!

Chcesz pracować w IT? Być Developerem? HTML, XHTML, CSS nie są dla Ciebie słowami obcymi? Nawet jeśli nie znasz tych technologii, to spróbuj swoich sił i aplikuj do nas.

Zostań Frontend Developerem Dokumentów!

Zacznij swoją karierę w IT lub zmień branże! Czekamy na Ciebie!
Stawiamy na umiejętności i chęć nauki, a nie na doświadczenie!

Jesteśmy firmą, która umożliwi Ci start w IT, nawet jeśli nie był to Twój początkowy plan na siebie!
Jeśli tylko chcesz, nauczymy Ciebie wszystkiego i pomożemy w rozwoju w wymarzonym kierunku.

Z nami nie staniesz w miejscu, mamy doświadczenie w rozwijaniu ukrytych talentów!

Krótko o nas: działamy w IT w obszarze oprogramowania związanego z ubezpieczeniem. Jesteśmy w tym zdecydowanym Liderem, na rynku działamy od ponad 20 lat. Nasze biuro we Wrocławiu współpracuje z biurami z Anglii, Niemiec, Kanady, Danii oraz RPA.

Kogo szukamy: wszystkich, którzy wiedzą że IT jest dla nich lub chcą spróbować swoich sił w tej branży. Nauczymy Ciebie wszystkiego!
Nie wiesz gdzie chcesz pracować, a jedynie szukasz opcji? Pomożemy Ci dopasować się do naszych zespołów, w których pracują specjaliści gotowi na wdrożenie Ciebie do pracy.

Wymagamy:

  • ukończonych studiów wyższych (nie dalej niż 2 lata temu)
  • znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie (minimum B2)
  • zdolności algorytmicznych

Poszukujemy osób, które:

  • mają świetną organizację pracy, a wielozadaniowość nie sprawia im kłopotu,
  • zwracają uwagę na szczegóły,
  • lubią zadania indywidualne jak i zespołowe

I oczywiście lubią innych ludzi, potrafią się dogadać z każdym i chcą się dużo nauczyć!

Jeśli na powyższe odpowiedź brzmi tak – czekamy na Twoje CV!

Twoje przyszłe zadania to:

  • Budowanie dokumentów elektronicznych z wykorzystaniem XML/XSLT, CSS, XHTML oraz SQL
  • Współpraca z doświadczonymi programistami przy tworzeniu i wdrażaniu nowych funkcjonalności
  • Projektowanie e-dokumentów i algorytmów ich działania zgodnie z oczekiwaniami klientów
  • Odpowiedzialność za własne projekty dotyczące mediów cyfrowych
  • Doskonalenie procesów związanych z budowaniem e-dokumentów

Oferujemy:

  • Naukę programowania i poznania biznesu IT
  • Możliwość zmiany ścieżki kariery
  • Trzykrotne podwyżki w ciągu roku w oparciu o feedback
  • Różnorodne projekty
  • Finansowane szkolenia i warsztaty
  • Aktywności integracyjne
  • Umowę o pracę
  • Hybrydowy model zatrudnienia

Czekamy na Twoją aplikację!

Więcej informacji

  • Tylko kandydaci mogą aplikować
Informacje o firmie
    Liczba ogłoszeń 8
  • Branża IT-Rozwój oprogramowania
  • Wielkość firmy Do 250 pracowników
  • Adres Ul. Legnicka 48F; 54-202 Wrocław