Junior Software Developer – Frontend 220 wyświetleń2 aplikacje

Cześć!

Jesteśmy liderem wśród dostawców oprogramowania ubezpieczeniowego w Wielkiej Brytanii i Niemczech. Działamy od ponad 20 lat, rozwijając własną platformę internetową i z sukcesem dostarczając innowacyjne rozwiązania. Stanowimy zgrany zespół młodych ludzi – są wśród nas między innymi analitycy, programiści produktów i programiści dokumentów, a także programiści C++ i C# oraz testerzy. Pracownik jest dla nas priorytetem, dlatego chcemy zapewniać jak najlepsze środowisko do rozwoju i samorealizacji. Zapewniamy szkolenia, umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie i liczne benefity.

Jeśli:

  • Masz ukończone studia wyższe na kierunku technicznym (nie dalej niż 2 lata temu)
  • Znasz język angielski w mowie i piśmie (minimum B2)
  • Masz świetą organizację pracy, a wielozadaniowość nie sprawie Ci kłopotu
  • Uważasz, że potrafisz rozwiązywać problemy i zwracasz uwagę na szczegóły,
  • Lubisz pracę indywidualną jak i zespołową
  • Masz zdolności komunikacyjne i interpersonalne

To powinieneś do nas aplikować! Czekamy na Twoje CV!

Twoje przyszłe zadania to:
  • Budowanie dokumentów elektronicznych z wykorzystaniem XML/XSLT, CSS, XHTML oraz SQL
  • Współpraca z doświadczonymi programistami przy tworzeniu i wdrażaniu nowych funkcjonalności
  • Projektowanie e-dokumentów i algorytmów ich działania zgodnie z oczekiwaniami klientów
  • Odpowiedzialność za własne projekty dotyczące mediów cyfrowych
  • Doskonalenie procesów związanych z budowaniem e-dokumentów
Oferujemy:
  • Możliwość zmiany ścieżki kariery
  • Umowę o pracę z atrakcyjnym wynagrodzeniem
  • Trzykrotne podwyżki w ciągu roku
  • Możliwość zdobycia pierwszego doświadczenia
  • Liczne możliwości rozwoju i awansu
  • Różnorodne projekty
  • Finansowane szkolenia i warsztaty
  • Aktywności integracyjne

Czekamy na Twoją aplikację!

Więcej informacji

  • Ogłoszenie wygasło!
Informacje o firmie
    Liczba ogłoszeń 0
  • Branża IT-Rozwój oprogramowania
  • Wielkość firmy Do 250 pracowników
  • Adres Ul. Legnicka 48F; 54-202 Wrocław