Junior Software Developer PHP 36 wyświetleń

Kim jesteśmy?

optAd360 powstał w odpowiedzi na problemy wydawców internetowych. Pierwsze kroki stawialiśmy we Wrocławiu, jednak szybko zauważyliśmy, że z naszej pomocy mogą skorzystać nie tylko lokalni wydawcy. Obecnie pomagamy monetyzować content wielu twórcom z całego świata.

Nieustannie się rozwijamy, więc z radością powitamy na pokładzie kolejne otwarte głowy! Myślimy i działamy niestandardowo, dlatego do zespołu szukamy osób nie tylko z konkretnymi umiejętnościami, ale przede wszystkim pełnych humoru i pomysłów. Jeżeli, tak jak my, cenisz nieszablonowe podejście i unikalną atmosferę pracy, a także uśmiechasz się na samą myśl o pysznej kawie w naszym klimatycznym biurze na wrocławskim Biskupinie ⎼ u nas znajdziesz swoje miejsce!

Zakres obowiązków

  • Tworzenie oprogramowania przy użyciu frameworków MVC,
  • Aktywny udział w spotkaniach projektowych,
  • Rozwój oraz optymalizacje oprogramowania,
  • Uczestnictwo w całym procesie tworzenia oprogramowania.

Wymagania

  • PHP 7+,
  • Symfony 4/5,
  • MySQL,
  • GIT,
  • Composer,
  • REST API,
  • Analityczne podejście,
  • Chęć do nauki.

Mile widziane

  • SOLID i clean code,
  • Docker,
  • PHPUnit.

Oferujemy

  • Pracę w pełni zdalną lub w biurze we Wrocławiu.
  • Umowę zlecenia dla osób ze statusem studenta lub B2B/UoP
  • Pomoc w nauce technologii,
  • Możliwość tworzenia produktu o zasięgu ogólnoświatowym – nasza technologia dociera do ponad 200 milionów unikalnych użytkowników internetu.

Więcej informacji

  • Tylko kandydaci mogą aplikować
Informacje o firmie
    Liczba ogłoszeń 1
  • Branża Internet, e-commerce
  • Wielkość firmy Do 250 pracowników
  • Adres Braci Gierymskich 76
Znajdź nas