Junior Software Tester 142 wyświetlenia2 aplikacje

Opis stanowiska:
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie częścią dynamicznego zespołu pracującego nad
rozwojem NoMachine NX, najwydajniejszego oprogramowania do zdalnego dostępu. Do
obowiązków inżyniera automatyzacji testów będzie należeć przede wszystkim rozwój testów
automatycznych w najnowszych technologiach, uruchamianie oraz raportowanie wyników testów
automatycznych oraz przeprowadzanie testów funkcjonalnych i wydajnościowych, raportowanie
znalezionych błędów, współpraca z zespołem deweloperskim.
Miejsce pracy: Wrocław, Plac Solny (obecnie zdalnie, po pandemii hybrydowo)

Wymagania:

  • praktyczna znajomość przynajmniej jednego z języków – bash/python/groovy
  • dobra znajomość systemu operacyjnego Linux (użytkownik terminala)
  • umiejętność kreatywnego myślenia i samodzielnego radzenia sobie z problemami
  • umiejętności komunikacji i współpracy w zespole
  • dociekliwość, skuteczność w działaniu i nastawienie na osiąganie rezultatów
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Mile widziane:

  • znajomość narzędzi automatyzacji testów (Jenkins, Ansible, Sikuli, Expect, Selenium,
    Appium)
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość technologii wirtualizacji systemów – VMware, VirtualBox, KVM
  • znajomość technologii LDAP/Kerberos/Active Directory/Direct Access/NFS/AFS
  • znajomość tematyki testów wydajnościowych
Oferujemy:
  • pracę w międzynarodowym zespole nad rozwijającym się oprogramowaniem wykorzystywanym przez firmy z listy Fortune Global 500
  • biuro w ścisłym centrum Wrocławia, Plac Solny (taras z leżakami, chillroom z PS4, xBoxem i piłkarzykamiem + czas na mecze)
  • umowę B2B lub UZ, wynagrodzenie w przedziale 3500 – 7000 zł netto/msc
  • swobodną i luźną atmosferę, płaską strukturę, wpływ na swoją rolę i rozwiązania w firmie
  • pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, karta Multisport, język angielski online)

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli w CV: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez NoMachine Poland spółka z o.o. z siedzibą we Wrocławiu.”

Więcej informacji

  • Tylko kandydaci mogą aplikować
Informacje o firmie