Junior SQL Developer 511 wyświetleń2 aplikacje

Zakres obowiązków

  • Wsparcie klienta w obszarze implementacji hurtowni danych w technologii SAP/Azure/AWS/GCP
  • Implementacja dashboardów w Power BI, SAP Analytics Cloud
  • Migracje środowisk raportowych na natywne usługi Cloud
  • Wskazane języki programowania: Java, .NET, ABAP
  • Rozwój w obszarze technologii SAP, Informatica, Snowflake

Oferujemy

  • Praca na pełen etat lub 3/5
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy
  • Umowa zlecenie
  • Fundusz szkoleniowy: języki obce, szkolenia zawodowe
  • Możliwość rozwoju kompetencji zawodowych poprzez udział w kluczowych projektach krajowych
    i zagranicznych z obszaru SAP i rozwiązań chmurowych z najlepszymi specjalistami
  • Udział w konferencjach branżowych
  • Dostęp do programów m.in. Multisport, ubezpieczenie Medicover, Program grupowego ubezpieczenie na życie
  • Dostęp do platformy  nauki języków obcych
  • Możliwość pracy zdalnej

Wymagania

  1. Znajomość SQL
  2. Znajomość programowania obiektowego np. Java
  3. Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie min. B1
  4. Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem
  5. Studia na kierunku Informatyka lub pokrewnym (studia magisterskie lub absolwent)
  6. Gotowość do podróży służbowych (do 20%)
  7. Znajomość technologii bazodanowych (HANA, MS SQL, Oracle)

Sprawdź jak możesz rozwinąć swoją karierę wspólnie z nami i aplikuj do nas!

Do zobaczenia!

Więcej informacji

  • Ogłoszenie wygasło!
Informacje o firmie
    Liczba ogłoszeń 0
  • Branża IT-Rozwój oprogramowania
  • Wielkość firmy Powyżej 250 pracowników
  • Adres ul. Siedmiogrodzka 9, 01-204 Warszawa
Znajdź nas