Kelnerka/kelner/barman do hotelu w Karpaczu na sylwestra i nie tylko (zakwaterowanie) 55 wyświetleń

Hotel w Karpaczu poszukuje osoby na stanowisko kelner/kelnerka/barman do pracy tymczasowej na sylwestra lub/i na pracę stałą (umowa zlecenie, o dzieło, o pracę) z możliwością zakwaterowania.

Zakres obowiązków

  • Przygotowanie sali pod konkretne wydarzenia

  • Obsługa gości indywidualnych oraz grupowych – reagowanie na prośby i uwzględnianie ich sugestii

  • Przygotowywanie drinków oraz przekąsek

  • Przyjmowanie zamówień przy stolikach

  • Podnoszenie zamówień

  • Przywitanie gości

  • Zapewnienie czystości na stanowisku pracy

  • Dbanie o czystość

  • Dbanie o pozytywny wizerunek

  • Sprzątanie stolików

Oferujemy

  • Możliwość rozwoju i czynnego budowania marki hotelu
  • Zatrudnienie w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji
  • pracę w rozwijającym się zespole, który wspólnie tworzy przyjazną przestrzeń pracy
  • wiele możliwości specjalizowania się
  • nieodpłatne (oprócz wypłaty) zakwaterowanie w nowoczesnym pokoju hotelowym wraz z pełnym całodniowym wyżywieniem

Wymagania

  1. Wysokiej kultury osobistej

  2. Pozytywnego nastawienia w kontaktach z ludźmi

  3. Dobrej organizacji pracy

  4. Umiejętności współpracy w zespole.

  5. Zaangażowania

  6. Dyspozycyjności

  7. Język angielski/niemiecki mile widziany

Więcej informacji

  • Tylko kandydaci mogą aplikować