Kierownik Budowy 48 wyświetleń

Zakres obowiązków

  • obowiązki związane z pełnieniem funkcji Kierownika Budowy określone przez ustawę prawo budowlane oraz inne przepisy powszechnie obowiązujące w zakresie organizacji procesu inwestycyjnego,

  • organizowanie pracy podwykonawcom,

  • nadzorowanie pracy podległych mu pracowników, sprzętu i podwykonawców,

  • realizacja założeń kosztowych i terminowych budowy,

  • nadzór nad prowadzonymi robotami, odbiory jakościowe,

  • odpowiedzialność za poprawność dokumentacji projektowej, zgłaszanie konieczności dodatkowych opracowań, zlecanie weryfikacji projektów,

  • konsultowanie z projektantami rozwiązań projektowych i odstępstw od projektu,

  • zgłaszanie zapotrzebowania na materiały i wykonawców,

  • udział w procesie wyłaniania podwykonawców,

  • współpraca z inspektorami i zewnętrznymi konsultantami,

  • opracowywanie raportów zleconych przez przełożonych,

  • wyceny i kosztorysy na potrzeby zarządu,

  • weryfikacja zgłoszeń usterkowych,

  • rozliczenia prac wykonawców,

Oferujemy

  • pracę w stabilnej oraz rozwijającej się firmie,
  • niezbędne narzędzia do pracy,

  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • karta MultiSport
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub kontrakt B2B,

  • ubezpieczenie grupowe

Wymagania

  • doświadczenia w pracach na budowie,

  • wykształcenie wyższe techniczne,

  • doświadczenie w zarządzaniu budową i logistyką materiałów,

  • doświadczenie we współpracy i zarządzaniu zespołem złożonym z kilku podwykonawców,

  • posiadanie uprawnień budowlano-konstrukcyjnych bez ograniczeń

  • zdolność planowania i organizowania pracy,

  • bardzo dobra znajomość przepisów BHP,

  • biegła obsługa komputera,

  • dobra znajomość programów AUTOCAD, WORD i EXCEL,

  • prawo jazdy kat. B,

  • sumienność, kreatywność, samodzielność,

  • ambicja i zaangażowanie w powierzone obowiązki,

  • komunikatywność i otwartość w relacjach z innymi,

Więcej informacji

  • Ogłoszenie wygasło!
Informacje o firmie
    Liczba ogłoszeń 0
  • Adres Agrestowa 20/23
Znajdź nas