Kierownik działu projektowania i wykonawstwa instalacji elektrycznych 175 wyświetleń1 aplikacja

Opis stanowiska pracy:

  • Zarządzanie pracą działu (zespół elektryków oraz projektantów) odpowiedzialnego za realizację różnorodnych projektów i przetargów;
  • Planowanie pracy działu i delegowanie zadań;
  • Nadzorowanie terminowości i jakości prowadzonych projektów;
  • Opracowywanie koncepcji instalacji elektrycznych i niskoprądowych;
  • Współpraca z pozostałymi działami w ramach prowadzonych projektów;
  • Pozyskiwanie zleceń;
  • Uczestnictwo w przygotowywaniu ofert i utrzymywaniu kontaktów z klientami;

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (elektrotechnika, automatyka lub pokrewne);
  • Min. 3-letnie doświadczenie w projektowaniu instalacji elektrycznych i niskoprądowych;
  • Bardzo dobra znajomość programu AUTOCAD i pokrewnych;
  • Bardzo dobra znajomość budowy samochodów, instalacji elektrycznych i niskoprądowych;
  • Uprawnienia do projektowania instalacji elektrycznych i niskoprądowych bez ograniczeń;
  • Znajomość języka angielskiego (szczególnie technicznego);
  • Zdolność organizowania własnego czasu pracy;
  • Odpowiedzialność, sumienność, zaangażowanie;
  • Prawo jazdy kat B;

Oferujemy:

    • Uczestnictwo w interesujących oraz zróżnicowanych projektach;
    • Stabilne zatrudnienie oraz możliwość rozwoju zawodowego;
    • Atrakcyjne warunki wynagradzania;
    • Pracę w dynamicznym zespole;
    • Atrakcyjny pakiet socjalny (opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, program sportowy);
    • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

Więcej informacji

  • Ogłoszenie wygasło!
Informacje o firmie
Znajdź nas