Konstruktor 77 wyświetleń1 aplikacja

Grupa TechniSat projektuje i produkuje elektronikę użytkową oraz produkty informatyczne na terenie Unii Europejskiej. Od czasu założenia 1987 roku, grupa jest wiodącym dostawcą urządzeń do odbioru telewizji satelitarnej oraz produktów technologii transmisji danych. Produkcja odbywa się w zakładach na terenie Europy, w tym także w Polsce – TechniSat Digital Sp. z o.o. w Siemianicach koło Obornik Śląskich, gdzie produkowane są obecnie m.in. wysokiej klasy routery bezprzewodowe i repeatery.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku polskim i zagranicznym;
  • Pełne wsparcie wdrożeniowe na stanowisku pracy;
  • Kartę restauracyjną;
  • Pakiet socjalny (m.in. wczasy pod gruszą, świadczenia pieniężne, paczki mikołajkowe dla dzieci);
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na preferencyjnych warunkach;
  • Pracę w systemie jednozmianowym;

Zakres obowiązków:

  • Projektowanie stanowisk i narzędzi do produkcji urządzeń elektronicznych;
  • Projektowanie maszyn i zrobotyzowanych linii produkcyjnych;
  • Wprowadzanie modyfikacji do istniejących projektów;
  • Wykonywanie i aktualizacja dokumentacji technicznej;
  • Nadzór nad wdrożeniem zaprojektowanych rozwiązań;
  • Współpraca z dostawcami maszyn i firmami zewnętrznymi;

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki:mechanika i budowa maszyn, mechatronika);
  • Doświadczenie w projektowaniu narzędzi i stanowisk produkcyjnych;
  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego;
  • Praktyczna znajomość procesu konstrukcyjnego;
  • Znajomość oprogramowania SolidWorks;
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego;

Mile widziane:

  • Znajomość oprogramowania CAD/CAM;
  • Znajomość procesów obróbki skrawaniem;
  • Doświadczenie w projektowaniu stanowisk zrobotyzowanych;

Więcej informacji

  • Tylko kandydaci mogą aplikować