Konstruktor CAD 98 wyświetleń

Zakres obowiązków

Firma e-r-s GmbH specjalizująca się w zabudowie ogniotrwałej pieców przemysłowych poszukuje Konstruktora CAD z językeim niemieckim do odziału centrali firmy w Niemczech. Do głównych zadań należy :

  • sporzadzanie rysunków w programie AutoCad
  • opracowywanie rysunków tchnicznych w zakresie modeli 3D oraz 2D dla nowych i isntniejących projektów
  • przygotowywanie i opracowanie dokumentacji technicznej
  • współpraca z kierownikami projektów oraz z działem produkcyjnym ( prefabrykacja)

Oferujemy

  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu godzin
  • Pomoc i wpsarcie w relokacji do Niemiec
  • Atrakcyjne wynagrodzenie

Wymagania

  1. Bardzo dobrej znajomosc progaramu AutoCad oraz rysunku technicznego
  2. Znajomosć języka niemieckiego umożliwiająca swobodną komunikację
  3. Skrupulatnosc i zaangażowanie
  4. Gotowośc do relokacji do Kloetze/ Niemcy  (praca od pon-pt)

Więcej informacji

  • Tylko kandydaci mogą aplikować
Wyświetlanie 1–0 ogłoszeń spośród 0 ofert

Nic nie znaleziono