Konstruktor Elektryk R&D 67 wyświetleń

Umiejętności są bardzo ważne, ale jeszcze ważniejsze dla nas są wartości, którymi kierujemy się w firmie. Przede wszystkim bezpieczeństwo naszych pracowników, a w ślad za nim praca zespołowa, skupienie na klientach oraz uczciwość.

Jesteśmy firmą o międzynarodowym charakterze – działamy globalnie zarówno prowadząc usługi odwiertów, jak i produkując maszyny i narzędzia wiertnicze. Doceniamy uczciwość i otwartość w relacjach zawodowych. Zawsze staramy się być fair i tego samego oczekujemy od naszych pracowników.

Jesteśmy pracodawcą promującym równe szanse w zatrudnieniu. Dotyczy to wielu aspektów – jesteśmy również otwarci na zatrudnianie osób spoza Polski oraz osób z orzeczonym stopniem niepełnosprawności.

Zakres obowiązków

  • Projektowanie systemów sterowania elektrycznego maszyn górniczych w zakresie do 24V (przekaźniki, czujniki, moduły we/wy, enkodery) i 1 kV (asynchroniczne silniki, falowniki, softstarty)
  • Pełna odpowiedzialność za proces konstrukcyjny, fazę prototypowania i walidacji oraz udział we wdrażaniu do produkcji nowych maszyn
  • Uczestnictwo w procesie projektowania nowych maszyn
  • Przygotowywanie specyfikacji dot. zakupu materiałów i urządzeń elektrycznych
  • Prowadzenie analiz systemów sterowania elektrycznego oraz proponowanie usprawnień
  • Rozwiązywanie problemów technicznych
  • Tworzenie i zarządzanie dokumentacją projektową w systemie CAD (preferowane SEE Electical Expert/ E-plan) oraz wykazów materiałowych w programie PLM-Windchill
  • Opracowywanie systemów bezpieczeństwa maszyn (znak CE)
  • Uczestnictwo w przeglądach projektów, weryfikacji i walidcji produktów
  • Wsparcie techniczne zespołu produkcji
  • Posprzedażowe wsparcie techniczne
  • Ścisła współpraca z członkami międzynarodowego zespołu w zakresie przygotowywanych projektów

Oferujemy

  • Szkolenia z umiętności technicznych i miękkich
  • Praca w międzynarodowym środowisku
  • Pakiet benefitów (opieka medyczna, dofinansowanie do sportu, wczasy pod gruszą i wiele innych)
  • Dofinansowanie do nauki języków obcych

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: automatyka i robotyka, mechatronika, elektryka, eletronika, elektrotechnika)
  • Doświadczenie w projektowaniu elektrycznych układów napędowych i/lub szaf sterowniczych
  • Mile widziana znajomość systemu projektowania SEE Electrical Expert/E-plan
  • Uprawnienia SEP będą dodatkowym atutem
  • Znajomość teorii elektrotechniki i zasad projektowania
  • Znajomość przepisów prawa oraz standardów technicznych dotyczących bezpieczeństwa maszyn (m.in. dyrektywa maszynowa)
  • Samodzielność, odpowiedzialność, terminowość oraz inicjatywa w działaniu
  • Dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację w międzynarodowym środowisku
  • Znajomość pakietu MS Office

Więcej informacji

  • Ogłoszenie wygasło!
Informacje o firmie
    Liczba ogłoszeń 0
  • Branża Górnictwo i geologia
  • Wielkość firmy Do 250 pracowników
  • Adres ul. Popiełuszki 30, 55-080 Kąty Wrocławskie