Konstruktor- Inżynier Produkcji 368 wyświetleń2 aplikacje

Opis stanowiska:

  • Przygotowywanie wielokreskowych schematów wykonawczych w oparciu o ideowe schematy jednokreskowe;
  • Przygotowywanie BOM (specyfikacji materiałowej) w oparciu o schematy elektryczne, dobór materiałów do założeń projektowych;
  • Opracowywanie technologii w oparciu o schematy elektryczne;
  • Opracowywanie technicznej dokumentacji projektowej oraz wprowadzanie zmian w dokumentacji technicznej zgodnie z wymaganiami klienta;
  • Tworzenie własnych projektów – schematów oraz specyfikacji materiałowych, ocena dokumentacji technicznej projektów własnych i obcych;
  • Pełna odpowiedzialność za dokumentację techniczną wdrażanych do produkcji produktów (dokumentacja rysunkowa i specyfikacje materiałowej, wraz z technologią wykonania itd.),
  • Ścisła współpraca z Działem Produkcji, Działem Jakości, Działem Przygotowani Produkcji, oraz Działem ofertowania;
  • Nadzór techniczny nad prefabrykacją wiązek kablowych i szaf sterowniczych;
  • Bieżące uzgodnienia techniczne z klientem;
  • Optymalizacja procesu produkcyjnych.

Wymagania :

  • Wyższe wykształcenie techniczne elektryk/automatyk/mechatronik;
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • Znajomość zagadnienia automatyki zabezpieczeń, sterowania, pomiarów;
  • Umiejętność wykonywania obliczeń elektrycznych;
  • Znajomość obsługi programów, 3D CAD,
  • Dobra znajomość środowiska Windows, pakietu MS Office;
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość PTC Creo Parametric / ProENGINEER Wildfire;
  • Dodatkowym atutem będzie umiejętność projektowanie połączeń elektrycznych Nn;
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca kontakt z klientem
  • Umiejętność prowadzenia projektów i w nich uczestniczenia
  • Umiejętność pracy zespołowej oraz dobra organizacja pracy własnej;
  • Umiejętność podejmowania inicjatywny oraz zdolność do podejmowania decyzji;
  • Otwartość na zmiany.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie składające się z podstawy oraz systemu premiowego
  • Pracę w komfortowych warunkach
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy
  • Szerokie możliwości rozwoju zawodowego
  • Pakiet benefitów m.in. świąteczne świadczenia pieniężne, ubezpieczenie medyczne, paczki świąteczne dla dzieci

Więcej informacji

  • Tylko kandydaci mogą aplikować