Konstruktor Mechanik/Budowlaniec 135 wyświetleń5 aplikacji

POLNET to firma rodzinna. Prowadzi swoją działalność od ponad 30 lat. Działamy globalnie, a nasze produkty dostarczamy na cały świat.

Na przestrzeni lat POLNET sukcesywnie rozwijał swoją działalność rozbudowując portfolio produktowe. Poprzez nieustanny rozwój i wykorzystywanie najnowocześniejszych technologii dostarczamy produkty starannie dopracowane i sprawdzone, spełniające zarówno wymagania jakościowe, jak i możliwości finansowe najbardziej wymagających Klientów na rynku rolnym.

Szczególnie aktywni jesteśmy w sektorach:

  • budowa i modernizacja baz magazynowo-suszarniczych
  • kompleksowe wyposażenie chlewni w zakresie: żywienia, pojenia, wentylacji i utrzymania
  • mieszalnie pasz
  • weterynaria

Jeśli chciałbyś wykorzystać swój potencjał, wiedzę, umiejętności

i przyczynić się do sukcesów firmy – zapraszamy do naszego zespołu.

Stawiamy na osoby komunikatywne, odpowiedzialne i samodzielne.

Szukamy osób, które angażują się w wykonywaną pracę.

aktualnie zatrudnimy osobę/ osoby na stanowisko

Konstruktor  Mechanik/Budowlaniec

Miejsce pracy: Wrocław (ok. Stadion Wrocław)

Opis stanowiska:

  • Opracowanie dokumentacji konstrukcyjno-technologicznej na wyroby produkowane i nowo uruchamiane w programach CAD (preferowany Solid Edge – Solid Works)
  • Opracowywanie dokumentacji projektowej wielkogabarytowych  konstrukcji stalowych spawanych –  skręcanych oraz urządzeń transportowych i maszyn związanych z obróbką zbóż.
  • Uczestniczenie w pomiarach u Klientów
  • Uczestnictwo w procesach projektowych złożonych maszyn i urządzeń współpracujących z  ww. konstrukcjami

Wymagania:

  • wykształcenie średnie techniczne, wykształcenie wyższe ( mechaniczne/budowlane) będzie dużym atutem
  • doświadczenie manualne związane z maszynami/konstrukcjami będzie dużym atutem
  • podstawy z wytrzymałości materiałów i statyki konstrukcji
  • doświadczenie z cadami 3D
  • znajomość języka angielskiego – mile widziana
  • samodzielność
  • dyspozycyjność
  • solidność i zaangażowanie będą bardzo pożądane
  • prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy:

  • stałą pracę w nowocześnie zarządzanej firmie, o ugruntowanej pozycji na rynku
  • umowę o pracę na pełny etat
  • możliwość szeregu szkoleń
  • pracę w młodym dynamicznym zespole w doskonałej lokalizacji – przy obwodnicy Wrocławia ( węzeł Stadion)
  • do dyspozycji samochód służbowy
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji,
  • atrakcyjny system wynagrodzeń i niezbędne narzędzia pracy,
  • nowoczesne technologie i narzędzia informatyczne w organizacji pracy.

Każde zgłoszenie powinno zawierać klauzulę: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883”.

Administratorem danych jest POLNET Sp. z o.o. i Wspólnicy Sp. k. z siedzibą w Tarnowie Podgórnym przy ul. Sowiej 13 B. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Więcej informacji

  • Tylko kandydaci mogą aplikować