Konstruktor / Pomocnik Konstruktora 120 wyświetleń5 aplikacji

EKALTECH Biuro Inżynierii Systemowej firma działająca w obszarze inżynierii systemowej z zakresu  informatyki, mechaniki, automatyki przemysłowej, robotyki i elektroniki stosowanej dla inwestycji w całym kraju, poszukuje kandydata na stanowisko Konstruktor / Pomocnik Konstruktora.

Opis stanowiska:

  • składanie i łączenie elementów konstrukcji maszyn,
  • wykonywanie prac monterskich – modernizacyjnych,
  • dokonywanie drobnych napraw sprzętu w trakcie montowania,
  • rozruch systemów automatyki, serwis systemów automatyki,
  • zgłaszanie sugestii poprawiających jakość pracy i produktu,
  • doradztwo techniczne, konsultacje w obrębie firmy oraz dla klientów.

Wymagania:

  • wykształcenie zawodowe/techniczne kierunkowe,
  • podstawowa umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • chęć do poszerzania wiedzy z zakresu instalacji elektrycznych i układów automatyki,
  • prawo jazdy kat. B,
  • umiejętność samoorganizacji w powierzonych zadaniach,
  • inicjatywa, zaangażowanie i nastawienie na współpracę.

Mile widziane będą:

  • podstawowa wiedza z obsługi maszyn CNC,
  • podstawowa znajomość obsługi programów CAD,
  • wiedza z zakresu druku 3D.

Oferujemy:

  • pracę w systemie jednozmianowym w godzinach 8.00-16.00,
  • wyposażenie w odzież ochronną oraz narzędzia,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • możliwość poznania nowych technologii,
  • różnorodność wykonywanych zadań,
  • mały zgrany zespół, w którym ważna jest współpraca i dzielenie się wiedzą,
  • umowę o pracę bezpośrednio u pracodawcy,
  • dofinansowanie do posiłków,
  • opieka medyczna Medicover.

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Ekaltech Biuro Inżynierii Systemowej z siedzibą w: ul. Stanisława Kunickiego 10A/II, 54-616 Wrocław (Pracodawca – administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: biuro@ekaltech.pl.

Więcej informacji

  • Tylko kandydaci mogą aplikować
Informacje o firmie