Konstruktor wyrobów medycznych 73 wyświetlenia

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie dokumentacji produkcyjnej (techniczno-rysunkowej).
  • Opracowywanie specyfikacji technicznej do zamówień.
  • Uczestnictwo w procesie konstruowania, prototypowaniu, weryfikacji, walidacji nowo wdrażanych produktów.
  • Stałe prowadzenie prac rozwojowych dla produkowanych wyrobów (w oparciu o powstające najnowsze technologie, wizyty na targach itp.).
  • Udział w opracowaniu instrukcji montażowych.
  • Ścisła współpraca z dział Exportu, Sprzedaży, obszarem produkcji i montażu.
  • Kreowanie innowacyjnych rozwiązań.

Oferujemy:

  • Stabilność zatrudnienia na podstawie umowy o pracę.
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w nowoczesnej i rozwijającej się organizacji.
  • Przyjazną atmosferę – firmy rodzinnej.
  • Pakiet socjalny (karta Multisport / LUXMED / SmartLunch).
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: mechanika i budowa maszyn, automatyka i robotyka, mechatronika).
  • Bardzo dobra znajomość oprogramowania Autodesk Inventor.
  • Znajomość rysunku technicznego i nomenklatury technicznej.
  • Znajomość teorii inżynierskiej oraz zasad projektowania urządzeń i konstrukcji mechanicznych.
  • Umiejętność samodzielnej i zespołowej pracy, kreatywność oraz zdolności planowania i organizacji własnej pracy.

Mile widziane:

  • Znajomość języka angielskiego.
  • Znajomość programów typu ERP.

Więcej informacji

  • Tylko kandydaci mogą aplikować
Informacje o firmie