Konsultant ds. ochrony środowiska i CSR 342 wyświetlenia1 aplikacja

Atmoterm SA jest ekspertem w ochronie środowiska zarówno w konsultingu, jak i technologiach IT. Istniejemy na rynku od 40 lat. Współpracujemy z jednostkami administracji publicznej oraz przedsiębiorstwami. Dla naszych Klientów dostarczamy kompleksowe usługi i ekspertyzy doradcze oraz systemy informatyczne wspomagające zarządzanie danymi środowiskowymi.

Poszukujemy do naszego zespołu w Opolu osoby na stanowisko:

Specjalista ds. ochrony środowiska i CSR

Główne zadania:

• przygotowywanie dokumentacji z zakresu zrównoważonego rozwoju, w tym w ochronie klimatu, zielonej transformacji przemysłu, strategiach środowiskowych, strategiach klimatycznych, gospodarce o obiegu zamkniętym
  • obliczanie, weryfikowanie i wsparcie dot. działań kompensujących w zakresie śladu środowiskowego, wodnego i węglowego, efektywności energetycznej
  • opracowanie analiz i prognoz dot. ochrony środowiska, z uwzględnieniem ochrony klimatu
  • nawiązywanie relacji, doradztwo i utrzymywanie współpracy z Klientem
  • przygotowywanie wkładu do prezentacji, szkoleń, seminariów
  • uczestniczenie w projektach dot. rozwiązań informatycznych dla Klienta

Zapraszamy osoby:

• ze znajomością zagadnień z zakresu: ochrony klimatu, efektywności energetycznej, rozwoju niskoemisyjnych technologii energetycznych lub zagadnień związanych ze zrównoważonym rozwojem i odpowiedzialnym biznesem (CSR)
  • z doświadczeniem w zakresie standardów: GHG Protocol, ISO 14064-1:2006, LCA
  • z umiejętnością pracy zespołowej, wykazujące się inicjatywą i kreatywnością
  • otwarte, komunikatywne, nastawione na budowanie długofalowych relacji
  • zorientowane na rozwijanie wiedzy i umiejętności
  • ze znajomością języka angielskiego
  • znające pakiet MS Office
  • posiadające prawo jazdy

Dodatkowym atutem będzie:

• wykształcenie w kierunku: ochrona środowiska, inżynieria środowiska, zarządzanie środowiskowe, energetyka, CSR
  • znajomość analizy ryzyk ESG, w tym ryzyk klimatycznych
  • doświadczenie w opracowywaniu dokumentacji z zakresu efektywności energetycznej, emisji gazów cieplarnianych lub ochrony środowiska
  • znajomość zagadnień regulacyjnych branży energetycznej (np. Prawo energetyczne, ustawa o odnawialnych źródłach energii, ustawa o efektywności energetycznej)
  • doświadczenie w prowadzeniu szkoleń, prezentacji, seminariów, konferencji

Oferujemy:

• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie z perspektywicznej branży ochrony środowiska
  • dogodną lokalizację biura w centrum Opola
  • dodatki pozapłacowe, tj.: pakiet medyczny, karty podarunkowe, dofinansowanie do wypoczynku i karty Multisport, możliwość uczestniczenia w ubezpieczeniu grupowym
  • spotkania firmowe i wyjazdy integracyjne
  • możliwość rozwoju merytorycznego i współpracy z gronem specjalistów z różnych dziedzin
  • wsparcie w pierwszych miesiącach zatrudnienia
  • kawę firmową

Aplikuj wysyłając swoje CV na adres: rekrutacja@atmoterm.pl

w tytule wiadomości wpisz: SdCSR – Imię i Nazwisko.

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o umieszczenie klauzuli:

• Wyrażam, zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby rekrutacji przez ATMOTERM S.A. z siedzibą w Opolu, na podstawie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/45/WE.
  • Wyrażam, zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji przez ATMOTERM S.A. z siedzibą w Opolu, na podstawie ww. rozporządzenia.

Administratorem danych osobowych jest ATMOTERM S.A. z siedzibą w Opolu, 45-031 Opole, ul. Łangowskiego 4.  Pana/Pani dane osobowe:

1. są przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji, na podstawie dobrowolnej zgody;
  2. będą przetwarzane, aż do ewentualnego wycofania przez Pana/Panią zgody na przetwarzanie danych w procesie rekrutacji, nie dłużej jednak niż do zakończenia rekrutacji, w której bierze Pan/Pani udział, chyba, że wyrazi Pan/Pani zgodę na poczet przyszłych rekrutacji

Informujemy, że ma Pani/Pan:

1. prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody.
  2. prawo dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych;
  3. prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uzna Pani/Pan, że przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy o ochronie danych osobowych, w tym przepisy Rozporządzenia.

Informujemy także, że podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne w celu przeprowadzenia rekrutacji, w której Pan/Pani bierzecie udział.

• Tylko kandydaci mogą aplikować
Informacje o firmie