Kontroler Badań Nieniszczących – Kędzierzyn-Koźle, Opole 28 wyświetleń

Oferta kierowana jest do osób posiadających doświadczenie w zakresie badań NDT w metodach  VT, PT, MT, RT, UT. Możliwa jest kombinacja posiadanych certyfikatów, jak również oferujemy możliwość odbycia szkoleń celem rozszerzenia uprawnień.

Wymagania:

• Wykształcenie średnie techniczne lub wyższe techniczne o kierunku związanym z mechaniką i budową maszyn, spawalnictwem, inżynierią produkcji
  • Znajomość czytania rysunku technicznego
  • Posiadanie certyfikatów badacza NDT w metodach VT, PT, MT, RT, UT, wg. PN-EN ISO 9712 (EN 473 możliwe różne warianty)

Poszukujemy również osób, które zainteresowane są zdobyciem w/w certyfikatów i chcą podjąć pracę w zakresie wykonywania badań nieniszczących (co do wybranych kandydatów jesteśmy w stanie zaoferować stosowne szkolenia)

• Dyspozycyjność
  • Znajomość obsługi komputera w zakresie oprogramowania Ms Office do przygotowywania dokumentów jakościowych
  • Komunikatywna znajomość języka obcego będzie dodatkowym atutem
  • Prawo jazdy kategorii B (mile widziane)

Zakres obowiązków:

• wykonywanie badań nieniszczących (VT, PT, MT, RT, UT) bezpośrednio na produkcji w zależności od posiadanego zakresu uprawnień
  • wystawianie protokołu z badania
  • odnotowanie w wewnętrznym rejestrze wykonania badania dla wymaganych spoin/elementu

Oferujemy:

• Pracę na stabilnych warunkach w oparciu o umowę o pracę
  • Zabezpieczenie socjalne i ubezpieczeniowe
  • Dodatkową prywatną opiekę medyczną
  • Dopłatę do posiłków
  • Pracę w młodym i zaangażowanym zespole pracowników
  • Możliwość rozwoju własnej kariery w tym awansów na wyższe szczeble hierarchii działu

ZASTRZEGAMY SOBIE PRAWO DO KONTAKTU Z WYBRANYMI KANDYDATAMI

Klikając w przycisk “Aplikuj”, “Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do FAMET S.A. (Pracodawca, administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Spółkę FAMET S.A. z siedzibą w 47-225 Kędzierzyn – Koźle, ul. Szkolna 15A, zawartych w moich dokumentach rekrutacyjnych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu przyszłych rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.”

• Tylko kandydaci mogą aplikować
Informacje o firmie