KONTROLER DOSTAW 67 wyświetleń

Kontroler Dostaw

Miejsce pracy: Biskupice Podgórne

Praca zmianowa!

Zakres obowiązków:

  • przygotowywanie dostaw i niezbędnej dokumentacji
  • bieżące sprawdzanie dostaw pod względem ilościowym i jakościowym, zgłoszeni ewentualnych niezgodności
  • kontrola sprzedażowych stanów magazynowych
  • wprowadzanie danych do wewnętrznego systemu ERP
  • kontrola pojazdów dostawczych
  • kontrola pracowników magazynu sprzedażowego

Wymagania

·        wykształcenie wyższe lub średnie techniczne

·        znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1/B2

·        doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej

·        chęć pracy z ludźmi oraz wysoka kultura osobista,

·        odpowiedzialność, samodzielność i dobra organizacja pracy.

·        elastyczne i innowacyjne podejście do wykonywanych zadań, wysokie zaangażowanie i chęć rozwoju

Oferujemy:

·         stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę

·         ciekawa pracę w firmie o międzynarodowym zasięgu

·         praca w nowo powstałej, nowoczesnej i innowacyjnej fabryce

·         możliwość brania udziału w wielu ambitnych projektach

·         pracę pełną wyzwań w młodym i dynamicznym zespole

·         możliwość rozwoju, nauki oraz zdobywania doświadczenia,

·         możliwość doskonalenia oraz wykorzystywania języka angielskiego w codziennej pracy.

·        Ubezpieczenie grupowe

Proszę o przesłanie CV w języku polskim i angielski

·        Prosimy o przesyłanie cv wraz z klauzulą

• “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV przez Starion Poland spółka z ograniczona odpowiedzialnością dla potrzeb aktualnego procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z poźn. zm.”.

Jeżeli chcieliby Państwo uczestniczyć w przyszłych rekrutacjach to jednocześnie prosimy o zawarcie poniższej klauzuli:

• Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV przez Starion Poland spółka z ograniczona odpowiedzialnością na potrzeby przyszłych rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z poźn. zm.”.

Administratorem danych osobowych jest Starion Poland spółka z ograniczona odpowiedzialnością pod adresem ul. LG 4, Biskupice Podgórne 55-040 Kobierzyce. Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu koniecznym do przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego, zawarcia w przyszłości umowy oraz w prawie usprawiedliwionym celu administratora danych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne celem wzięcia udziału w postępowaniu rekrutacyjnym. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych osobowych oraz ich poprawiania.

Więcej informacji

  • Tylko kandydaci mogą aplikować
Informacje o firmie
    Liczba ogłoszeń 7
  • Branża Produkcja
  • Wielkość firmy do-250-pracownikow
  • Adres ul. LG 4, 55-040 Biskupice Podgórne
Znajdź nas