Kontroler ds. planowania produkcji 242 wyświetlenia8 aplikacji

KONTROLER DS. PLANOWANIA PRODUKCJI

Praca w Dziale Logistyki

Miejsce pracy: Biskupice Podgórne

Zakres obowiązków:

  • Kontrola produkcji w celu osiągniecia celu biznesowego i finansowego
  • Współpraca z managerami działów w celu zaplanowania działań produkcyjnych i poprawy ich czasu realizacji
  • Tworzenie i sprawdzanie planu produkcji
  • Opracowywanie technik kontroli zapasów w celu uniknięcia braków i nadwyżek w stanach magazynowych
  • Kontrola zamówień klienta zgodnie z ustalonym harmonogramem
  • Pomoc w kontrolowaniu kosztów produkcji przy zachowaniu standardów jakości
  • Zapewnienie ciągłości produkcji poprzez odpowiednie planowanie materiałów
  • Współpraca ze wszystkimi działami firmy w celu zapewnienia realizacji planu produkcyjnego

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe
  • bardzo dobra znajomość MS Office, w szczególności arkusza kalkulacyjnego;
  • doświadczenie w firmie produkcyjnej
  • bardzo wysokie zdolności analityczne
  • umiejętność pracy w zespole;
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • znajomość j. angielskiego na poziomie B2.

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę
  • prywatne ubezpieczenie medyczne, możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego
  • ciekawą pracę w firmie o międzynarodowym zasięgu
  • pracę pełną wyzwań w młodym i dynamicznym zespole
  • możliwość rozwoju, nauki oraz zdobywania doświadczenia,
  • możliwość doskonalenia oraz wykorzystywania języka angielskiego w codziennej pracy.
  • Opieka medyczna, możliwość ubezpieczenia grupowego
Prosimy o przesyłanie cv wraz z klauzulą

• “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV przez Starion Poland spółka z ograniczona odpowiedzialnością dla potrzeb aktualnego procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z poźn. zm.”.
Jeżeli chcieliby Państwo uczestniczyć w przyszłych rekrutacjach to jednocześnie prosimy o zawarcie poniższej klauzuli:
• Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV przez Starion Poland spółka z ograniczona odpowiedzialnością na potrzeby przyszłych rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z poźn. zm.”.
Administratorem danych osobowych jest Starion Poland spółka z ograniczona odpowiedzialnością pod adresem ul. LG 4, Biskupice Podgórne 55-040 Kobierzyce. Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu koniecznym do przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego, zawarcia w przyszłości umowy oraz w prawie usprawiedliwionym celu administratora danych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne celem wzięcia udziału w postępowaniu rekrutacyjnym. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych

Więcej informacji

  • Ogłoszenie wygasło!
Wyświetlanie 1–0 ogłoszeń spośród 0 ofert

Nic nie znaleziono

Informacje o firmie
    Liczba ogłoszeń 1
  • Branża Produkcja
  • Wielkość firmy do-250-pracownikow
  • Adres ul. LG 4, 55-040 Biskupice Podgórne
Znajdź nas