Kontroler jakości *branża motoryzacyjna* 133 wyświetlenia1 aplikacja

QSENSE – jest prężnie rozwijającą się firmą świadczącą usługi kontroli/selekcji/naprawy w szeroko pojętej branży automotive. Współpracujemy z największymi, a zarazem najbardziej prestiżowymi klientami w branży.

Poszukujemy osób na stanowisko:

Kontroler jakości

Jesteśmy otwarci na osoby, które chcą zmienić swoją obecną branżę i zacząć pracę przy projektach znanych marek samochodowych.

Nie wymagamy doświadczenia.

Zakres obowiązków

  • Kontrola jakości komponentów według ściśle określonych norm i standardów;
  • Używanie narzędzi mierniczych;
  • Raportowanie wyników swojej pracy;
  • Odpowiedzialność za dokumentacją jakościową;
  • Utrzymanie porządku i 5S na stanowisku pracy.

Oferujemy

  • Stawkę 21- 25 zł brutto/h podstawy!
  • System bonusów i nadgodzin – do 15% premii;
  • Elastyczny grafik
  • Umowę zlecenie;
  • Stabilne zatrudnienie;
  • Karta MULTISPORT
  • Pakiet medyczny (LUX MED)
  • Kontakt z zespołami projektowymi klientów (inżynierowie, audytorzy, menagerowie jakości);
  • Możliwość rozwoju na takie stanowiska jak: lider zmianowy, audytor wewnętrzny, inżynier procesu, stanowiska administracyjne;
  • Pakiet szkoleń (możliwość realizacji własnych ambicji zawodowych i podnoszenia kwalifikacji poprzez optymalnie dopasowany cykl szkoleń)
  • Wypłatę nagrody za polecenie nas swojemu znajomemu
  • Darmowy dojazd do miejsca pracy;
  • Pracę w młodym i zgranym zespole;

Wymagania

  • Zaangażowania w wykonywaną pracę;
  • Chęci do nauki;
  • Spostrzegawczości;
  • Umiejętności wykonywania pracy zgodnie z instrukcją;
  • Dyspozycyjności minimum 4 dni w tygodniu w systemie trzyzmianowym (7-15; 15-23; 23-7).

Więcej informacji

  • Tylko kandydaci mogą aplikować
Wyświetlanie 1–0 ogłoszeń spośród 0 ofert

Nic nie znaleziono

Informacje o firmie
    Liczba ogłoszeń 1
  • Branża Motoryzacja
  • Wielkość firmy Powyżej 250 pracowników
  • Adres ul. Żmigrodzka 81/206, 51-112 Wrocław
Znajdź nas