Kontroler Jakości w Zespole Dokumentacji Zdawczej – Opole 24 wyświetlenia

• Wykształcenie średnie minimum / wyższe preferowane
  • Sumienność i dyspozycyjność
  • Znajomość obsługi komputera + pakietu office
  • Podstawowa znajomość zasad kontroli jakości i dokumentów emitowanych przez dział kontroli jakości
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym mile widziana
Zakres obowiązków:
  • Opracowywanie i wypełnianie dokumentów z zakresu kontroli jakości
  • Przygotowywanie dokumentacji jakościowych dla wykonywanych projektów / zleceń zgodnie z wytycznymi klienta
  • Rejestrowanie reklamacji zewnętrznych i organizacja spotkań dotyczących analiz reklamacji wraz z przygotowaniem odpowiedzi dla klienta
  • Nadzór nad dokumentami systemowymi działu kontroli jakości

Oferujemy:

• Pracę na stabilnych warunkach w oparciu o umowę o pracę
  • Zabezpieczenie socjalne i ubezpieczeniowe
  • Dodatkową prywatną opiekę medyczną
  • Dopłatę do posiłków
  • Pracę w młodym i zaangażowanym zespole pracowników
  • Możliwość rozwoju własnej kariery w tym awansów na wyższe szczeble hierarchii działu

ZASTRZEGAMY SOBIE PRAWO DO KONTAKTU Z WYBRANYMI KANDYDATAMI

Klikając w przycisk “Aplikuj”, “Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do FAMET S.A. (Pracodawca, administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Spółkę FAMET S.A. z siedzibą w 47-225 Kędzierzyn – Koźle, ul. Szkolna 15A, zawartych w moich dokumentach rekrutacyjnych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu przyszłych rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.”

• Tylko kandydaci mogą aplikować
Informacje o firmie