Kontroler Magazynu 62 wyświetlenia1 aplikacja

STARY GOSTKÓW

Co przygotowaliśmy dla Ciebie?
Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

Pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej

Możliwość rozwoju zawodowego

Bogaty pakiet benefitów – m.in. dofinansowanie posiłków, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do nauki j. angielskiego, siłownia na terenie fabryki, karta sportowa
Czym będziesz się zajmować?
Powierzonym obszarem magazynu

Czasową i dokładną realizacją wszelkich ruchów w procesie magazynowania oraz zadań przypisanych, będących częścią obowiązków dla działu logistyki w procesie produkcji

Ciągłą poprawą i optymalizacją warunków pracy oraz efektywności powierzonego magazynu

Pilnowaniem zgodności danych ewidencjonowanych w systemie ze stanem rzeczywistym magazynu – prowadzeniem ilościowej ewidencji magazynowej

Realizacją wyznaczonych zadań i projektów związanych z magazynem

Będzie Ci łatwiej realizować powyższe zadania, jeśli posiadasz:
Wykształcenie średnie – wykształcenie wyższe będzie dodatkowym atutem

Uprawnienia kat. I WJO

Minimum dwa lata doświadczenia w jeździe wózkiem widłowym

Doświadczenie w pracy z systemem SAP/MOM

Dobrą znajomość MS Office

Znajomość języka angielskiego, co będzie dodatkowym atutem

Gotowość do pracy w systemie 2 zmianowym

Więcej informacji

  • Tylko kandydaci mogą aplikować
Informacje o firmie
    Liczba ogłoszeń 54
  • Branża Produkcja
  • Wielkość firmy Powyżej 250 pracowników
  • Adres Stary Gostków 42
Znajdź nas