KONTROLER PRODUKCJI 209 wyświetleń1 aplikacja

Starion Poland to nowo powstały, nowoczesny zakład produkcyjny z branży Automotiv zlokalizowany w Biskupicach podgórnych. Jesteśmy częścią jednych z największych  na  świecie inwestycji i produkujemy dla lidera produkcji baterii do aut elektrycznych. Wyróżnia nas zaawansowana technologia procesów produkcyjnych oraz ogromny wkład we współczesny przemysł motoryzacyjny.

Do naszego zespołu poszukujemy młodych, ambitnych nie bojących się wyzwań osób na stanowisko:

KONTROLER  PRODUKCJI

Nie musisz posiadać doświadczenia nauczymy cię wszystkiego wystarczy motywacja i chęć do pracy!!

Miejsce pracy: Biskupice Podgórne

Praca  na II lub III zmiany na cały etat!

Zakres obowiązków:

  • Przygotowanie produkcji, nadzorowanie obsługi maszyn i urządzeń
  • Bieżąca kontrola półproduktów i wyrobów gotowych
  • Przygotowywanie dokumentów, procedur i instrukcji
  • Koordynowanie i sprawdzanie wykonanej pracy pod względem jakościowym i ilościowym
  • Inne zlecone czynności

Wymagania:

  • Komunikatywna znajomość język angielskiego- warunek konieczny
  • Wykształcenie wyższe techniczne lub w trakcie studiów zaocznych
  • Doświadczenie w firmie produkcyjnej w międzynarodowym środowisku- mile widziane
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem w środowisku produkcyjnym- mile widziane
  • Zdolności manualne i techniczne
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne oraz pracy zespołowej
  • Bardzo dobra obsługa programów MS Office- przygotowywanie prezentacji i raportów
  •  Gotowość do pracy zmianowej

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę bezpośrednio z firmą
  • Ciekawa pracę w firmie o międzynarodowym zasięgu
  • Pracę pełną wyzwań w młodym i dynamicznym zespole
  • Możliwość rozwoju, nauki oraz zdobywania doświadczenia,
  • Możliwość doskonalenia oraz wykorzystywania języka angielskiego w codziennej pracy.
  • Prywatna opieka medyczna po okresie próbnym
  • Możliwość ubezpieczenia grupowego
  • Pyszna kawa;-)

Zapraszamy

Więcej informacji

  • Tylko kandydaci mogą aplikować
Informacje o firmie
    Liczba ogłoszeń 8
  • Branża Produkcja
  • Wielkość firmy Do 250 pracowników
  • Adres ul. LG 4, 55-040 Biskupice Podgórne
Znajdź nas