KONTROLER PRODUKCJI 1157 wyświetleń15 aplikacji

KONTROLER  PRODUKCJI

Miejsce pracy: Biskupice Podgórne

Praca docelowo na II lub III zmiany

Zakres obowiązków:

  • Przygotowanie produkcji, nadzorowanie obsługi maszyn i urządzeń
  • Bieżąca kontrola półproduktów i wyrobów gotowych
  • Przygotowywanie dokumentów, procedur i instrukcji
  • Koordynowanie i sprawdzanie wykonanej pracy pod względem jakościowym i ilościowym
  • Inne zlecone czynności

Wymagania:

  • Komunikatywna znajomość język angielskiego
  • Wykształcenie min. średnie techniczne
  • Zdolności manualne
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem w środowisku produkcyjnym- mile widziane
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne oraz pracy zespołowej
  •  gotowość do pracy zmianowej

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę bezpośrednio z firmą
  • Ciekawa pracę w firmie o międzynarodowym zasięgu
  • Pracę pełną wyzwań w młodym i dynamicznym zespole
  • Możliwość rozwoju, nauki oraz zdobywania doświadczenia,
  • Możliwość doskonalenia oraz wykorzystywania języka angielskiego w codziennej pracy.

Zapraszamy

Więcej informacji

  • Tylko kandydaci mogą aplikować
Informacje o firmie
    Liczba ogłoszeń 8
  • Branża Produkcja
  • Wielkość firmy do-250-pracownikow
  • Adres ul. LG 4, 55-040 Biskupice Podgórne
Znajdź nas