Koordynator ds. Zarządzania Energią i OZE 120 wyświetleń

Zakres obowiązków

  • monitoring rynku i rozwiązań związanych ze Zrównoważonym Rozwojem – szczególnie w zakresie systemów związanych z wykorzystaniem energii odnawialnej;
  • rozwijanie procesów technologicznych związanych z odnawialnymi źródłami energii;
  • wdrażanie i monitoring standardów zarządzania energią;
  • nadzór i przeprowadzanie audytów energetycznych;
  • podejmowanie działań zmierzających do oszczędności w zakresie zużycia energii – negocjacje umów w zakresie zakupu energii elektrycznej i gazu;
  • monitoring i analiza zużycia energii w obiektach należących do Rawlplug – bieżący rejestr kosztów, analityka porównawcza, optymalizacja zużycia oraz zamówionych mocy;
  • udział w przygotowaniu instrukcji z zakresu energetyki i infrastruktury;
  • nadzór i koordynacja działań w zakresie utrzymania infrastruktury elektroenergetycznej w pełnej sprawności technicznej, gotowości ruchowej i bezpieczeństwie technicznym;
  • organizacja i prowadzenie odbiorów prac w zakresie infrastruktury energetycznej.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się Grupie – umowa o pracę;
  • możliwość rozwoju w organizacji o unikatowej kulturze;
  • pracę na samodzielnym stanowisku w przyjaznym środowisku;
  • dużą swobodę działania i otwartość na nowe pomysły;
  • szkolenia dostosowane do indywidualnych potrzeb pracownika;
  • codzienne wyzwania wspierające rozwój zawodowy;
  • atmosferę pracy opartą na otwartej komunikacji i wzajemnym szacunku;
  • prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport, ubezpieczenie grupowe;
  • wspólne uczestniczenie w akcjach sportowych – piłka nożna, koszykówka, biegi długodystansowe, rajdy rowerowe.

Wymagania

  1. wykształcenie kierunkowe: Elektryczne, energetyka lub pokrewne (lub studenci 3 – 5 roku);
  2. uprawnienia budowlane w zakresie elektryki;
  3. doświadczenie z zakresu zarządzania projektami;
  4. znajomość zagadnień z zakresu zarządzania energią, wydajności energetycznej i odnawialnych źródeł energii;
  5. znajomość ustawy – Prawo budowlane, Prawo energetyczne;
  6. inicjatywna i samodzielność w realizacji powierzonych zadań.

Więcej informacji

  • Ogłoszenie wygasło!
Informacje o firmie
    Liczba ogłoszeń 2
  • Branża Budownictwo, Produkcja
  • Wielkość firmy Powyżej 250 pracowników
  • Adres ul. Kwidzyńska 6 Wrocław
Znajdź nas