Koordynator promocji i sprzedaży – sklep internetowy 296 wyświetleń1 aplikacja

Fundacja szuka człowieka!

Działająca od 25 lat przy Politechnice Wrocławskiej Fundacja Manus poszukuje koordynatora promocji i sprzedaży w sklepie internetowym. Naszą misją jest wspieranie studentów i integrowanie środowiska akademickiego, jeśli chciałbyś razem z nami realizować te zadania – ta oferta może być dla Ciebie!

Kogo szukamy?

Szukamy osoby komunikatywnej i dobrze zorganizowanej, która dołączy do zespołu Fundacji i będzie ją z nami rozwijać. Podstawowym zadaniem będzie promocja, koordynacja i obsługa sklepu internetowego, a także wsparcie marketingowe i organizacyjne działań podejmowanych przez Fundację. Cenimy kreatywność i umiejętność pracy w zespole. Nie ma znaczenia czy jesteś studentem/absolwentem oraz jakiego kierunku – jeśli jesteś w stanie podjąć stałą pracę i w pełni się w nią zaangażować.

Czego oczekujemy?

Bardzo dobrej znajomości systemów zarządzania treścią CMS (szczególnie WordPress)

Umiejętności tworzenia grafiki

Świetnej znajomości social mediów

Komunikatywnej znajomości języka angielskiego

Co będzie dodatkowym atutem?

Doświadczenia w e-commerce

Znajomość środowiska akademickiego, ze szczególnym uwzględnieniem Politechniki Wrocławskiej

Prawo jazdy kat. B

Udokumentowana działalność w kole naukowym/organizacji studenckiej

Co oferujemy?

Umowę o pracę

Różnorodne zadania i możliwość rozwoju

Możliwość poznania specyfiki NGO

Dużo wyzwań i jeszcze więcej satysfakcji!

Więcej informacji

  • Tylko kandydaci mogą aplikować
Informacje o firmie
Znajdź nas