Korepetytor PROGRAMOWANIA | INFORMATYKI | MATEMATYKI | CHEMII | BIOLOGII | FIZYKI | JĘZYKÓW OBCYCH 78 wyświetleń

Zakres obowiązków

Szukamy osób, które będą odpowiedzialne za nauczanie uczniów szkół podstawowych i średnich oraz studentów, a także osób dorosłych.

Są to zajęcia indywidualne prowadzone u uczniów (we Wrocławiu i okolicy), w naszych placówkach, u nauczycieli oraz online na naszej platformie.

Oferujemy

  • do Ciebie należy wybór, gdzie chciałbyś uczyć – we Wrocławiu, okolicach, zdalnie lub innym mieście (działamy w wielu polskich miastach),
  • dostęp do naszej platformy do prowadzenia korepetycji przez Internet,
  • elastyczny grafik,
  • atrakcyjne stawki godzinowe (40-60 zł/godz.),
  • duża ilość uczniów w Twoim rejonie,
  • szkolenie Akademii CentMat w ramach przygotowania do nauczania młodzieży,
  • szkolenie z prowadzenia zajęć online,
  • materiały dydaktyczne i dostęp do naszej bazy zadań,
  • nieustanne wsparcie metodyczne
  • możliwość awansów w naszych strukturach,
  • szansa na rozwój – kształtowanie umiejętności miękkich,
  • duża samodzielność pracy, możliwość tworzenia własnych materiałów dydaktycznych.

Oczekujemy

  • pasji do dzielenia się wiedzą,
  • wysokiego wyniku matury na poziomie rozszerzonym lub innego egzaminu potwierdzającego poziom umiejętności kandydata,
  • wiedzy co najmniej na poziomie rozszerzonym szkoły ponadpodstawowej,
  • kultury osobistej na wysokim poziomie,
  • komunikatywności i umiejętności pracy z ludźmi, szczególnie z młodzieżą,
  • chęci ciągłego doskonalenia się i podnoszenia swoich kwalifikacji,
  • zaangażowania i sumienności,
  • dodatkowym atutem będzie posiadanie statusu absolwenta lub studenta kierunku ściśle powiązanego z przedmiotem, na który aplikujesz.

Więcej informacji

  • Tylko kandydaci mogą aplikować