Kosztorysant / Pracownik Biurowy 111 wyświetleń2 aplikacje

Jeżeli jesteś zorganizowany i lubisz pracę z klientem oraz w zespole, oznacza to, że czekamy właśnie na Ciebie! Dołączając do nas zyskasz nie tylko wartościowe doświadczenie i umiejętności, ale również możliwość rozwoju oraz zespół, na którym możesz polegać.

Twoje zadania:

  • Przygotowywanie przedmiarów, kosztorysów i ofert;
  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej i zapytań ofertowych;
  • Analizowanie dokumentacji projektowej;
  • Negocjacje cen z dostawcami.

  • Masz wykształcenie wyższe najchętniej inżynieria środowiska; preferowana specjalizacja klimatyzacja, ogrzewnictwo i instalacje sanitarne.
  • Posiadasz min. 2-letnie doświadczenie w przedmiarowaniu robót i sporządzaniu kosztorysów ofertowych.
  • Możesz pochwalić się dobrą znajomością zagadnień z zakresu hvac.
  • Znasz programy kalkulacyjne oraz biegle obsługujesz komputer w zakresie pakietu Office oraz Autocad.

W zamian za Twoją pracę oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego;
  • Pracę w stabilnej firmie o dużym potencjale rozwoju;
  • System wynagradzania adekwatny do efektów pracy;
  • Możliwość proponowania i wdrażania własnych rozwiązań.

Szukamy ludzi otwartych, którzy będą rozwijać się razem z nami.

Oferta firmy Klima-Venta skierowana jest do osób mieszkających na terenie Wrocławia lub okolic.

Prosimy o dopisanie klauzuli:
“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Więcej informacji

  • Ogłoszenie wygasło!
Informacje o firmie
Znajdź nas