Kosztorysant ZPB Kaczmarek 66 wyświetleń

Firma ZPB Kaczmarek sp. z o.o. sp. k. – zakład w Prusicach zatrudni:

Kosztorysanta

Miejsce pracy: Wszemirów 100, (gmina Prusice, woj. dolnośląskie)

Opis stanowiska:

  • Wykonywanie przedmiarów z dokumentacji projektowej
  • Opracowywanie kalkulacji dokumentacji budowlanej, wykonawczej oraz warsztatowej
  • Analiza oraz optymalizacja rozwiązań konstrukcyjnych
  • Zebranie kosztów bezpośrednich, techniczne opracowanie ostatecznej wartości oferty
  • Ocenę i wycenę ryzyka operacyjnego na projekcie na różnych etapach procesu ofertowania
  • Rozsyłanie zapytań ofertowych do dostawców i podwykonawców
  • Sporządzanie pełnej dokumentacji dotyczącej procesu przetargowego
  • Szczegółową analizę merytoryczną i techniczną dokumentacji wraz z weryfikacją dostarczonych ofert
  • Analizę możliwości zastosowania rozwiązań optymalizacyjnych w stosunku do rozwiązań projektowych wraz z ich analizą kosztową
  • Aktywne uczestnictwo w spotkaniach negocjacyjnych
  • Dokonywanie uzgodnień z innymi jednostkami organizacyjnymi w Spółce

Jeżeli:

  • Posiadasz wykształcenie techniczne – preferowane budownictwo (oferta skierowana jest również do studentów)
  • Obsługujesz MS Office (w szczególności MS Excel), nie wymagamy znajomości typowych programów do kosztorysowania
  • Umiesz czytać rysunki techniczne
  • Znasz programy wspomagające projektowanie (np. AutoCAD)
  • Umiesz pracować w zespole
  • Jesteś dokładna/y, samodzielna/y i zaangażowana/y
  • Masz umiejętność analizowania dużej liczby danych i wyciągania wniosków
  • Potrafisz się zaangażować i współpracować z zespołem ludzi
  • Potrafisz ustalać priorytety na zajmowanym stanowisku pracy
  • Twoje doświadczenie w branży prefabrykacji będzie dodatkowym atutem
  • Posiadasz ważne prawo jazdy kat. B.

To oferujemy Ci:

  • Umowę o pracę na czas nieokreślony
  • Stabilne zatrudnienie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia, umiejętności i stażu pracy
  • Możliwość pracy rozwoju w młodym i dynamicznym zespole w firmie o ugruntowanej wieloletniej pozycji na rynku
  • Uczestnictwo w ciekawych projektach i wdrażaniu nowych technologii
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • Odpowiednie narzędzia do pracy

Szczegółowe informacje dotyczące oferty można uzyskać pod nr tel. 669045886.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV za pośrednictwem OLX lub osobiście w siedzibie firmy.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez ZPB Kaczmarek Sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Rawiczu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest ZPB Kaczmarek Sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Rawiczu (Folwark 1, 63-900 Rawicz). Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Wszelkie informacje dotyczące praw przysługujących osobom fizycznym, w tym prawa dostępu do danych osobowych, sprostowania danych, usunięcia danych (prawa do bycia zapomnianym), ograniczenia przetwarzania danych, przenoszenia danych, sprzeciwu oraz prawa do niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji w tym profilowaniu, a także inne informacje wymagane prawem zawarte są w Polityce Prywatności na naszej stronie internetowej: www.zpbkaczmarek.pl/dla-klienta/polityka-prywatnosci

Więcej informacji

  • Tylko kandydaci mogą aplikować