Kreślarz \ Asystent konstruktora ( praktykant ) 506 wyświetleń20 aplikacji

Misją firmy Neodynamic Sp. z o.o. jest optymalizowanie pracy maszyn przemysłowych przy wykorzystaniu najnowszych rozwiązań technicznych.

Czerpiąc ze zdobytego doświadczenia, oferujemy naszym Klientom najwyższej jakości produkty, które wydłużają czas pracy maszyn i urządzeń przemysłowych, dzięki przemyślanym rozwiązaniom dostosowanych do zastanych warunków pracy.

Nawiązujemy długoterminowe relacje z największymi światowymi producentami części do maszyn przemysłowych. Przykuwając uwagę do profesjonalizmu przeprowadzanych transakcji i najwyższego poziomu zadowolenia Klienta, wyznaczamy nowe standardy w tym zakresie.

Kreślarz \ Asystent konstruktora ( praktykant )

Miejsce pracy:  Tyniec Mały (pow. wrocławski)

  1. Czy chcesz zdobyć doświadczenie w pracy konstruktora?
  2. Umiesz dzielić czas na prace i naukę?
  3. Chciałabyś/chciałbyś uczestniczyć w projekcie innowacyjnym na skalę światową?

Jeżeli na powyższe pytania odpowiedziałaś/odpowiedziałeś 3 x tak i masz umiejętność dążenia do  samorozwoju zgłoś się do nas.

Opis stanowiska:

  • Wsparcie projektowe nowych maszyn przemysłowych wg wytycznych klientów przy nadzorze kwalifikowanego konstruktora
  • Wykonywanie dokumentacji technicznej  CAD pod nadzorem konstruktora
  • Wsparcie przygotowywania wycen maszyn przemysłowych

Wymagania:

  • Student/ka  4 lub 5 roku (preferowane: mechanika i budowa maszyn, automatyka i robotyka, mechatronika itp.)
  • Znajomość języka angielskiego technicznego na poziomie B1
  • Umiejętność czytania  rysunku technicznego
  • Zdolności analityczne, samodzielność, samodyscyplina, umiejętność krytycznego myślenia i skrupulatność
  • Obsługa narzędzi CAD (Autodesk Inventor)
  • Dyspozycyjność min  2 dni w tygodniu , komunikatywność
  • Aktywne prawo jazdy kat. B
  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej i szybko rozwijającej się firmie
  • Umowę zlecenie
  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności
  • Premie za poprawnie zrealizowane projekty
  • Pracę w ambitnym i przyjaznym zespole

Więcej informacji

  • Tylko kandydaci mogą aplikować