Kreślarz CAD / Asystent Konstruktora 139 wyświetleń7 aplikacji

Firma Kessel

Jesteśmy w Polsce od roku 2004 jako przedstawiciel i współpracownik niemieckiej spółki Kessel AG. Polska siedziba firmy mieści się w Biskupicach Podgórnych (k. Wrocławia). Obejmując swym zasięgiem teren całego kraju zapewniamy produkcję, fachowe doradztwo techniczno-projektowe, dostawy i serwis urządzeń, a także wspieramy centralę w zakresie opracowywania nowych produktów i modelowania CAD.

Ciągle się rozwijamy i poszukujemy nowych twarzy do rozbudowy zespołu.

Aktualnie poszukujemy osoby mogącej nas wesprzeć jako:

 Stażysta: Kreślarz CAD / Asystent Konstruktora -> docelowo umowa o pracę

Miejsce pracy: Biskupice Podgórne/ Kobierzyce k. Wrocławia,

woj. Dolnośląskie

Zadania:

  • Praca na gotowych modelach 3D i modyfikacje złożeń (Solidworks);
  • Tworzenie rysunków na bazie modeli 3D (Solidworks Composer);
  • Współpraca z innymi działami/centralą firmy przy realizacji projektów;

Wymagania:

  • Doświadczenie w zakresie modelowania CAD /Solid;
  • Umiejętność tworzenia i odczytywania dokumentacji technicznej;

Mile widziane:

  • Wykształcenie wyższe techniczne lub student III, IV lub V rok;
  • Wiedza techniczna z zakresu budowy i mechaniki maszyn oraz odpowiednich norm i dyrektyw;
  • Komunikatywna znajomość języka obcego – preferowany niemiecki / ostatecznie angielski.
  • Podstawowa znajomość SAP.

Oferujemy:

  • Całkowite szkolenie z zakresu wymaganych zadań;
  • Możliwość pracy w biurze oraz pracy zdalnej;
  • Możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju poprzez udział w projektach badawczych;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji;
  • Pracę w dynamicznym zespole i miłej atmosferze,

Więcej informacji

  • Ogłoszenie wygasło!
Informacje o firmie
    Liczba ogłoszeń 1
  • Adres ul. Innowacyjna 2, Biskupice Podgórne, 55-040 Kobierzyce