Kreślarz techniczny / Kreślarz 3D 831 wyświetleń19 aplikacji

Zakres obowiązków

  • wykonywanie rysunków technicznych, w tym warsztatowych i wykonawczych
  • przygotowywanie list materiałowych
  • współpraca z inżynierami

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie na podstawie umowy zlecenia (elastyczny grafik przy studiach dziennych) lub umowy o pracę (pełen etat przy studiach zaocznych)
  • wsparcie opiekuna wdrażającego w zakres powierzonych zadań
  • perspektywa rozwoju zawodowego
  • nowoczesne narzędzia pracy
  • skandynawska kultura pracy
  • koleżeńska atmosfera

Wymagania

  1. wykształcenie techniczne min. średnie,
  2. umiejętność efektywnej pracy w zespole, komunikatywność
  3. chęć ciągłego uczenia się, elastyczność i otwartość na zmiany
  4. nastawienie na cel i umiejętność dotrzymywania terminów
  5. gotowość do sporadycznych zagranicznych wyjazdów służbowych
  6. doświadczenie w przygotowywaniu rysunków technicznych będzie dużym atutem

Więcej informacji

  • Tylko kandydaci mogą aplikować
Informacje o firmie
    Liczba ogłoszeń 2
  • Branża Budownictwo
  • Wielkość firmy Do 50 pracowników
  • Adres Antoniego Słonimskiego 1A, 50-304 Wrocław
Znajdź nas