Lider Działu Badań i Rozwoju (R&D) i Produkcji Grafenu, Zielona Góra | Nowy Kisielin 75 wyświetleń

Zakres obowiązków

· Planowanie, przygotowywanie oraz koordynowanie procesów: produkcyjnych, inwestycyjnych, logistycznych, rozwojowych i jakościowych zgodnie z przyjętymi procedurami i priorytetami;

· Zapewnienie ciągłości produkcji i sprawnego funkcjonowania obszaru produkcyjnego,

· Organizowanie i koordynowanie prac badawczo-rozwojowych oraz studiów wykonalności,

· Rozwijanie i wdrażanie nowych technologii zgodnych ze strategią rozwoju firmy,

· Nadzór nad dokumentacją techniczną,

· Opracowywanie metodyki badawczej w procesach przetwarzania grafenu,

· Koordynowanie współpracy z zewnętrznymi jednostkami badawczymi, podwykonawcami i dostawcami,

· Udział w realizacji projektów UE oraz biznesowych,

· Przygotowanie i weryfikacja merytoryczna raportów projektów produkcyjnych i rozwojowych,

· Opracowywanie wycen i kalkulacji dla nowych technologii i produktów,

· Planowanie i monitorowanie procesów utrzymania ruchu,

· Reprezentowanie firmy na targach i innych wydarzeniach branżowych,

· Zarządzanie zespołem pracowników.

stanowiska pracy, informacje ogólne.

Oferujemy

· Atrakcyjne wynagrodzenie;

· Stabilne zatrudnienie – umowa o pracę;

· System premiowy;

· Możliwości rozwoju zawodowego;

· Prywatną opiekę medyczną;

· Przyjazną i wspierającą kulturę pracy;

· Możliwość uczestnictwa w unikalnych projektach wdrożeniowych na całym świecie;

· Szkolenia, rozwojowe wsparcie coachingowe;

· Atrakcyjny pakiet relokacyjny.

Wymagania

· Wykształcenie wyższe magisterskie na kierunku: fizyka techniczna, inżynieria chemiczna i procesowa, inżynieria materiałowa, technologia chemiczna lub biofizyka,

· Studia podyplomowe lub doktoranckie w powyższym zakresie będą dodatkowym atutem,

· Minimum 3 -letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w branży produkcyjnej wykorzystującej procesy chemiczne,

· Umiejętność opracowywania dokumentacji technologicznej,

· Umiejętność zarządzania procesami operacyjnymi i projektami,

· Znajomość reguł Lean Management,

· Umiejętność zarządzania sobą i zadaniami w czasie – terminowość, praca na priorytetach, umiejętność podejmowania decyzji pod presją czasu,

· Strategiczne spojrzenie na procesy, proaktywność i kreatywność w rozwiązywaniu problemów,

· Inicjatywa i gotowość do ciągłego uczenia się i pracy w zmiennym środowisku,

· Wysokiej etyki zawodowej i transparentności w działaniu,

· Umiejętność pracy z zespołem – wspieranie, bycie wzorem, praca z feedbackiem,

· Dobra znajomość branżowego jęz. angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację oraz opracowanie i analizę materiałów technicznych,

· Biegła znajomości pakietu Microsoft Office oraz platform komunikacyjnych (ZOOM, MS Teams),

· Mile widziana znajomość zasad safety management oraz doświadczenie w ich wprowadzaniu,

· Prawo jazdy kat. B,

· Mile widziany certyfikat z zarządzania procesami i metodyki zarządzania projektami.

Więcej informacji

  • Ogłoszenie wygasło!
Informacje o firmie
    Liczba ogłoszeń 0
  • Branża Badania i rozwój
  • Adres Nowy Kisielin - A. Wysockiego 4 66-002 Zielona Góra, Poland
Znajdź nas