Lider Testów 50 wyświetleń

Zakres obowiązków

  • realizacja projektów na wszystkich jego etapach;
  • tworzenie i utrzymanie testów automatycznych (Frontend, Backend, Mobile);
  • testowanie manualne wytworzonych funkcjonalności;
  • przygotowanie raportów z przeprowadzonych testów;
  • dbanie o najwyższą jakość dostarczanych rozwiązań;
  • umiejętność analitycznego myślenia, tworzenia i wykorzystywania danych testowych;
  • chęć dzielenia się wiedzą i wsparcie innych mniej doświadczonych Testerów Automatyzujących       i Manualnych

Oferujemy

  • Praca hybrydowa z Wrocławia
  • Dowolna forma współpracy
  • Stawka 16 000 zł brutto
  • Możliwa opieka medyczna nie tylko na UoP ale i B2B

Wymagania

  1. Poszukujemy Testera, który chciałby się rozwijać jako Lider Testów
  2. ok. 2-letnie doświadczenie w testowaniu aplikacji;
  3. mile widziane doświadczenie w pracy w zarządzaniu zespołem;
  4. wiedza z zasad i technik testowania;
  5. umiejętność tworzenia scenariuszy i przypadków testowych;
  6. doświadczenie w pracy w architekturze mikro-serwisowej;
  7. doświadczenie w testowaniu REST API (Postman, Swagger);
  8. znajomość języka Java (w kontekście implementacji testów automatycznych oraz codereview);
  9. znajomość biblioteki JUnit;
  10. znajomość metodyki SCRUM;
  11. znajomość narzędzi wspierających zarządzanie projektem (Jira, Confluence, Bitbucket);
  12. znajomość systemu kontroli wersji Git

Więcej informacji

  • Ogłoszenie wygasło!